Elementor Pro - en to he_IL translation catalogue (2551 entries)

en: "All" Filter
he_IL: סינון "הכל"

en: "All" Filter Label
he_IL: תווית סינון "הכל"

en: %1$s %2$ssays:%3$s
he_IL: %1$s %2$s אומר:%3$s

en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

en: %1$s mentioned you on %2$s at %3$s
he_IL: %1$s איזכר אותך ב%2$s באתר %3$s

en: %1$s of %2$s
he_IL: %1$s מתוך %2$s

en: %1$s replied to a note on %2$s at %3$s
he_IL: %1$s השיב לפתק ב%2$s באתר %3$s

en: %1$s resolved a note on %2$s at %3$s
he_IL: %1$s סימן כפתור פתק ב%2$s באתר %3$s

en: %1$sError:%2$s The nonce security check didn’t pass. Please reload the page and try again. You may want to try clearing your browser cache as a last attempt.
he_IL: %1$sשגיאה:%2$s בדיקת האבטחה לא עברה. יש לטעון מחדש את העמוד ולנסות שוב. ייתכן שיהיה צורך לנקות את המטמון של הדפדפן כמוצא אחרון.

en: %1$sYou have no more activations left.%2$s %3$sPlease upgrade to a more advanced license%4$s (you'll only need to cover the difference).
he_IL: %1$sלא נותרו לך הפעלות נוספות.%2$s %3$sשדרג לרישיון מתקדם יותר%4$s (תצטרך רק לכסות את ההפרש).

en: %1$sYour Elementor Pro license has expired.%2$s Want to keep creating secure and high-performing websites? Renew your subscription to regain access to all of the Elementor Pro widgets, templates, updates & more. %3$sRenew now%4$s
he_IL: %1$sתוקף רישיון אלמנטור פרו שלך פג.%2$s רוצה להמשיך וליצור אתרים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים? חדש את הרישיון שלך כדי לקבל מחדש גישה לכל הווידג'טים, הטמפלטים, העדכונים ועוד. %3$sחדש עכשיו%4$s

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL of your site (including HTTPS/SSL migration). Please deactivate the license and then reactivate it again.
he_IL: %1$sמפתח הרישיון אינו תואם לדומיין הנוכחי%2$s. הסיבה העיקרית לכך היא שינוי בכתובת הדומיין באתר (כולל מעבר אל HTTPS / SSL). יש לבטל את הרישיון ולאחר מכן להפעיל אותו מחדש.

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL. Please deactivate the license and then reactivate it again.
he_IL: %1$sמפתח הרישיון אינו תואם לדומיין הנוכחי%2$s. סביר להניח שזה נובע משינוי בכתובת הדומיין. יש לבטל את הרישיון ולאחר מכן להפעיל אותו מחדש.

en: %1$sYour license key has been cancelled%2$s (most likely due to a refund request). Please consider acquiring a new license.
he_IL: %1$sמפתח הרישיון שלך בוטל%2$s (ברוב המקרים זה נובע בגלל בקשה להחזר כספי). יש לרכוש רישיון חדש.

en: %1$sreCAPTCHA V3%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
he_IL: %1$sreCAPTCHA V3%2$s הוא שירות חינמי של גוגל המגן על אתרים מפני ספאם, תוך כדי שהוא מאפשר למשתמשים האמיתיים לעבור בקלות.

en: %1$sreCAPTCHA%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
he_IL: %1$sreCAPTCHA V3%2$s הוא שירות חינמי של גוגל המגן על אתרים מפני דואר זבל וניצול לרעה. הוא עושה זאת תוך שהוא מאפשר למשתמשים הרגילים לעבור בו בקלות.

en: %d submission moved to Trash. | %d submissions moved to Trash.
he_IL[0]: ליד %d הועבר לפח.
he_IL[1]: %d לידים הועברו לפח.

en: %d submission permanently deleted. | %d submissions permanently deleted.
he_IL[0]:  ליד %d נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: %d לידים נמחקו לצמיתות.

en: %d submission restored from Trash. | %d submissions restored from Trash.
he_IL[0]:  ליד %d שוחזר מהפח.
he_IL[1]: %d לידים שוחזרו מהפח.

en: %s - End
he_IL: %s - בסוף

en: %s - Start
he_IL: %s - בהתחלה

en: %s Comments
he_IL: %s תגובות

en: %s Field
he_IL: שדה %s

en: %s File
he_IL: קובץ %s

en: %s Not Connected
he_IL: %s לא מחובר

en: %s Not Connected Color
he_IL: %s צבע במצב לא מחובר

en: %s Widget
he_IL: %s וידג׳ט

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s archive
he_IL: ארכיון %s

en: %s by author
he_IL: %s לפי מחבר

en: %s custom code cannot be not updated, someone else is editing it. | %s custom codes cannot be not updated, someone else is editing them.
he_IL[0]: %s לא ניתן לעדכן את הקוד, מישהו אחר עורך אותו.
he_IL[1]: %s לא ניתן לעדכן את הקודים, מישהו אחר עורך אותם.

en: %s custom code moved to trash. | %s custom codes moved to trash.
he_IL[0]: קוד %s הועבר לפח.
he_IL[1]: %s קודים הועברו לפח.

en: %s custom code permanently deleted. | %s custom codes permanently deleted.
he_IL[0]: קוד %s נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: %s קודים נמחקו לצמיתות.

en: %s custom code restored. | %s custom code restored.
he_IL[0]: קוד %s שוחזר.
he_IL[1]: %s קודים שוחזרו.

en: %s custom code updated. | %s custom codes updated.
he_IL[0]: קוד %s עודכן.
he_IL[1]: %s קודים עודכנו.

en: %s is currently editing this template, please try again later
he_IL: כרגע %s עורך תבנית זו, נסה שוב מאוחר יותר

en: %s replies
he_IL: %s תגובות

en: &laquo; Previous
he_IL: &laquo; הקודם

en: &nbsp;&ndash; Page %s
he_IL: &nbsp;&ndash; עמוד %s

en: (deleted user)
he_IL: (יוזר שנמחק)

en: (unavailable)
he_IL: (לא זמין)

en: * Please note that this user will be able to see the list of all site users as part of the tagging ability in Notes.
he_IL: * שימו לב שמשתמש זה יוכל לראות את רשימת כל משתמשי האתר כחלק מיכולת התיוג בפתקים.

en: * Requires an Advanced subscription or higher
he_IL: נדרש מנוי מתקדם או גבוה יותר

en: 10% off on your first order!
he_IL: 10% הנחה על המוצר הראשון!

en: 3D Depth
he_IL: עומק תלת ממדי

en: 3D Tilt
he_IL: הטיה תלת ממדית

en: 404 Page
he_IL: עמוד 404

en: <h3>Set up a My Account page</h3><br>Without it, customers can't update their billing details, review past orders, etc. To set up My Account, go to Site Settings.
he_IL: <h3>הגדר את עמוד החשבון שלי</h3><br>בלעדיו, לקוחות לא יכולים לעדכן את פרטי החיוב שלהם, לסקור הזמנות קודמות וכו'. כדי להגדיר את עמוד החשבון שלי, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Set up a cart page</h3><br>The cart page shows an order summary. To set one up, go to Site Settings.
he_IL: <h3>הגדר עמוד עגלת קניות</h3><br>עמוד העגלה מציג את סיכום ההזמנה. כדי להגדיר אחד, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Set up a checkout page</h3><br>Without a checkout page, visitors can't complete transactions on your site. To set one up, go to Site Settings.
he_IL: <h3>הגדר עמוד צ׳ק אאוט</h3><br>ללא עמוד צ׳ק אאוט, מבקרים לא יכולים לבצע עסקאות באתר שלך. כדי להגדיר אחד, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Set up a purchase summary page</h3><br>This page shows payment and order details. To set one up, go to Site Settings.
he_IL: <h3>הגדר דף סיכום רכישה</h3><br> דף זה מציג פרטי תשלום והזמנה. כדי להגדיר אחד, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a cart page for your site, head over to Site Settings.
he_IL: <h3>מצטערים, משהו השתבש.</h3><br>כדי להגדיר עמוד עגלת קניות לאתר שלך, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a checkout page for your site, head over to Site Settings.
he_IL: <h3>מצטערים, משהו השתבש.</h3><br>כדי להגדיר עמוד צ׳ק אאוט עבור האתר שלך, עבור אל הגדרות אתר.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a my account page for your site, head over to Site Settings.
he_IL: <h3>סליחה, משהו השתבש.</h3><br>כדי להגדיר דף החשבון שלי לאתר שלך, עבור אל הגדרות האתר.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a purchase summary page for your site, head over to Site Settings.
he_IL: <h3>סליחה, משהו השתבש.</h3><br>כדי להגדיר דף סיכום רכישה לאתר שלך, עבור אל הגדרות האתר.

en: A 404 page template allows you to easily design the layout and style of the page that is displayed when a visitor arrives at a page that does not exist.
he_IL: תבנית לדף 404 מאפשרת לך לעצב בקלות את הפריסה והסגנון של הדף המוצג כאשר מבקר מגיע לדף שאינו קיים.

en: A Loop is a layout you can customize to display recurring dynamic content - like listings, posts, portfolios, products, , etc.
he_IL: לולאה היא פריסה שאתה יכול להתאים אישית כדי להציג תוכן דינמי חוזר - כמו נכסים, פוסטים, פרויקטים, מוצרים וכו'.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with %s may help.
he_IL: תוסף PHP עצר את העלאת הקובץ. PHP אינו מספק דרך לבדוק איזו תוסף גרם להפסקת העלאת הקובץ; בחינת רשימת התוספים הטעונים באמצעות %s עשויה לעזור.

en: A new Form Submission has been received
he_IL: ליד חדש התקבלה מהטופס

en: A new Submission
he_IL: ליד חדש

en: A products archive template allows you to easily design the layout and style of your WooCommerce shop page or other product archive pages - those pages that show a list of products, which may be filtered by terms such as categories, tags, etc.
he_IL: תבנית ארכיון מוצרים מאפשרת לך לעצב בקלות את הפריסה והסגנון של דף החנות של ווקורמרס או דפי ארכיון מוצרים אחרים - אותם דפים המציגים רשימת מוצרים, אשר עשויים להיות מסוננים על ידי מונחים כגון קטגוריות, תגיות וכדומה.

en: A single page template allows you to easily create the layout and style of pages, ensuring design consistency across all the pages of your site.
he_IL: תבנית עמוד יחיד מאפשרת לך ליצור בקלות את הפריסה והסגנון של דפים, מה שמבטיח עקביות עיצובית בכל דפי האתר.

en: A single post template allows you to easily design the layout and style of posts, ensuring a design consistency throughout all your blog posts, for example.
he_IL: תבנית פוסט יחיד מאפשרת לך לעצב בקלות את הפריסה והסגנון של פוסטים, מה שמבטיח למשל עקביות עיצובית בכל הפוסטים בבלוג.

en: A single product template allows you to easily design the layout and style of WooCommerce single product pages, and apply that template to various conditions that you assign.
he_IL: תבנית עמוד מוצר יחיד מאפשרת לך לעצב בקלות את הפריסה והסגנון של דפי מוצר יחידים של ווקומרס, ולהחיל תבנית זו בהתאם לתנאים שונים שאתה מקצה.

en: AND
he_IL: וגם

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API URL
he_IL: כתובת API

en: ASC
he_IL: סדר עולה

en: About Heading
he_IL: כותרת אודות

en: Above
he_IL: למעלה

en: Acceptance
he_IL: הסכמה

en: Acceptance Text
he_IL: טקסט הסכמה

en: Access %1$s %2$s
he_IL: גישה %1$s %2$s

en: Access to edit content only
he_IL: גישה לעריכת התוכן בלבד

en: Accessible Name
he_IL: שם מונגש

en: Accessible navigation
he_IL: ניווט נגיש

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account Details
he_IL: פרטי חשבון

en: Account Title
he_IL: כותרת חשבון

en: Action
he_IL: פעולה

en: Action completed successfully.
he_IL: הפעולה הושלמה בהצלחה

en: Action failed to run, please check your integration.
he_IL: הפעולה נכשלה, יש לבדוק את הגדרות האינטגרציה.

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Actions After Expire
he_IL: פעולות לאחר תפוגה

en: Actions After Submit
he_IL: פעולות אחרי שליחה

en: Actions Log
he_IL: יומן פעולות

en: Actions Status
he_IL: סטטוס פעולה

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate License
he_IL: הפעל רישיון

en: Activate Manually
he_IL: הפעלה ידנית

en: Activate Now
he_IL: הפעל עכשיו

en: Activate Your License and Get Access to Premium Elementor Templates, Support & Plugin Updates.
he_IL: הפעל את הרשיון שלך וקבל גישה לטמפלטים ייחודיים, תמיכה ועדכונים.

en: Activate now
he_IL: הפעל עכשיו

en: Activate the Elementor plugin to start using all of Elementor Pro plugin’s features.
he_IL: הפעל את התוסף אלמנטור כדי להתחיל להשתמש בכל התכונות של אלמנטור פרו.

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Color
he_IL: צבע מצב פעיל

en: Active Icon
he_IL: אייקון פעיל

en: AdBlock Detection
he_IL: איתור חוסם פרסומות

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add Action
he_IL: הוספת פעולה

en: Add Condition
he_IL: הוסף תנאי

en: Add Custom Code snippets anywhere on your website, including the header or footer to measure your page’s performance*
he_IL: הוסף קטעי קוד מותאמים אישית בכל מקום באתר שלך, כולל בכותרת או בתחתית העמוד כדי למדוד את ביצועי העמוד שלך*

en: Add Custom Code snippets to your website.
he_IL: הוסף קטעי קוד מותאמים אישית לאתר שלך.

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New Font
he_IL: הוספת גופן חדש

en: Add New Font Type
he_IL: הוספת סוג גופן חדש

en: Add New Icon Set
he_IL: הוספת חבילת אייקונים

en: Add New Loop Template
he_IL: הוסיף תבנית לולאה חדשה

en: Add New Theme Template
he_IL: הוספת טמפלט תבנית חדש

en: Add Static Font
he_IL: גופנים סטטיים

en: Add To Cart
he_IL: הוספה לסל

en: Add Variable Font
he_IL: הוסף גופן דינמי

en: Add Your Custom Fonts
he_IL: הוסף גופנים מותאמים

en: Add Your Custom Icons
he_IL: הוסף אייקונים מותאמים

en: Add Your Text Here
he_IL: הוסף את הטקסט שלך כאן

en: Add Your Tooltip Text Here
he_IL: הוסף טקסט מרחף כאן

en: Add actions that will be performed after a visitor submits the form (e.g. send an email notification). Choosing an action will add its setting below.
he_IL: הוספת פעולות לאחר שהגולש שולח את הטופס (לדוגמא: לשלוח התראה לאימייל). בחירת פעולה תפתח אזור הגדרות לקמן.

en: Add as many tags as you want, comma separated.
he_IL: הוסף תגים רבים ככל שתרצה, מופרדים בפסיק.

en: Add comma separated tags
he_IL: הוסף תגיות מופרדות בפסיק

en: Add condition
he_IL: הוסף תנאי

en: Add condition group
he_IL: הוסף קבוצת תנאים

en: Add custom HTML attributes to any element.
he_IL: הוסף HTML Attributes מותאמים אישית לכל רכיב.

en: Add item
he_IL: הוספת פריט

en: Add new
he_IL: הוספת חדש

en: Add nofollow
he_IL: הוספת nofollow

en: Add or remove Font Types
he_IL: הוספת או הסרת סוגי גופנים

en: Add pixels, meta tags and any other scripts to your site.
he_IL: הוסף פיקסל, תגיות מטא וסקריפטים אחרים לאתר.

en: Add some content for each one of your videos, like a description, transcript or external links.To add, remove or edit tab names, go to Tabs.
he_IL: הוסף קצת תוכן לכל אחד מהסרטונים שלך, כמו תיאור, תמליל או קישורים חיצוניים. כדי להוסיף, להסיר או לערוך שמות של לשוניות, עבור אל לשוניות.

en: Add the CSS ID or Class of a specific element on this page to track its progress separately
he_IL: הוסף CSS ID או Class של רכיב מסוים בדף זה כדי לעקוב בנפרד את ההתקדמות שלו

en: Add them from the
he_IL: הוסף אותם מה

en: Add to Cart
he_IL: הוספה לסל

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
he_IL: ניתן להוסיף מחלקות CSS מותאמות ללא נקודה, לדוגמא: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
he_IL: ניתן להוסיף CSS ID מותאם ללא סולמית, לדוגמא: my-id

en: Add your own custom CSS
he_IL: הוסף כאן קוד CSS מותאם

en: Additional Info
he_IL: מידע נוסף

en: Additional Information
he_IL: מידע נוסף

en: Additional Information Tab
he_IL: לשונית מידע נוסף

en: Additional Options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Additional Settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Additional settings are available in the Yoast SEO %1$sBreadcrumbs Panel%2$s
he_IL: הגדרות נוספות זמינות ב- %1$sפאנל פירורי לחם%2$s של יוסט

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: Admin Notice:
he_IL: הודעת מנהל:

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced Data
he_IL: דטא מתקדם

en: Advanced Rules
he_IL: כללים מתקדמים

en: After
he_IL: אחרי

en: After Inactivity
he_IL: לאחר חוסר פעילות

en: After Text
he_IL: אחרי הטקסט

en: Alignment
he_IL: יישור

en: All
he_IL: הכל

en: All Browsers
he_IL: כל הדפדפנים

en: All Font Types
he_IL: סל סוגי הגופנים

en: All Fonts
he_IL: כל הגופנים

en: All Forms
he_IL: כל הטפסים

en: All Icons
he_IL: כל האייקונים

en: All Pages
he_IL: כל העמודים

en: All Posts
he_IL: כל הפוסטים

en: All Product Archives
he_IL: כל ארכיוני המוצרים

en: All Time
he_IL: כל הזמן

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: All archives
he_IL: כל הארכיונים

en: All notes
he_IL: כל הפתקים

en: All singular
he_IL: כל עמודי התוכן

en: All site
he_IL: כל האתר

en: Allow Full Screen
he_IL: לאפשר מסך מלא

en: Allow Order
he_IL: אפשר סידור

en: Allow Resubscribe
he_IL: לאפשר הרשמה מחדש

en: Allow keyboard tab navigation for accessibility
he_IL: אפשר ניווט מקלדת לצרכי נגישות

en: Allow user to access the Notes feature.
he_IL: אפשר למשתמש גישה לתכונת הפתקים.

en: Allowed File Types
he_IL: סוגי קבצים מותרים

en: Already renewed?
he_IL: כבר חידשת?

en: Always
he_IL: תמיד

en: Always load jQuery
he_IL: תמיד טען jQuery

en: Amazing
he_IL: מדהים

en: Amount
he_IL: סכום

en: An archive template allows you to easily design the layout and style of archive pages - those pages that show a list of posts (e.g. a blog’s list of recent posts), which may be filtered by terms such as authors, categories, tags, search results, etc.
he_IL: תבנית ארכיון מאפשרת לך לעצב בקלות את הפריסה והסגנון של דפי הארכיון - העמודים המציגים רשימת פוסטים (למשל רשימת הפוסטים האחרונים של הבלוג), אשר עשויים להיות מסוננים על ידי מונחים כגון מחברים, קטגוריות, תגים, תוצאות חיפוש וכדומה.

en: An error occurred, please try again
he_IL: התרחשה שגיאה, אנא נסה שוב

en: An error occurred.
he_IL: התרחשה שגיאה.

en: An error occurred. Please check your internet connection and try again. If the problem persists, contact our support.
he_IL: התרחשה שגיאה. בדוק את חיבור האינטרנט שלך ונסה שוב. אם הבעיה נמשכת, צור קשר עם התמיכה שלנו.

en: Anchor Offset
he_IL: הסט עוגן

en: Anchors By Selector
he_IL: עוגנים לפי סלקטור

en: Anchors By Tags
he_IL: עוגנים לפי תגית

en: Animated Headline
he_IL: כותרת אנימציה

en: Animated Text
he_IL: אנימציית טקסט

en: Animation
he_IL: אנימציה

en: Animation Delay
he_IL: השהיית אנימציה

en: Animation Duration
he_IL: משך האנימציה

en: Another check is in progress.
he_IL: בדיקה נוספת נמצאת בעיצומו של תהליך.

en: Any Amount
he_IL: כל סכום

en: Any child %s of
he_IL: כל ילד %s של

en: Any child of
he_IL: כל ילד של

en: App ID
he_IL: מזהה אפליקציה

en: Apply
he_IL: החל

en: Apply & Preview
he_IL: החל והצג

en: Apply Button
he_IL: החל כפתור

en: Apply CSS globally across your site to elevate your designs.
he_IL: החל עיצוב CSS באופן גלובלי באתר שלך כדי לשפר את העיצובים שלך.

en: Apply CSS to any widget and elevate any element with Custom CSS.
he_IL: החל CSS לכל ווידג'ט ושפר כל אלמנט עם CSS מותאם אישית.

en: Apply Coupon Button
he_IL: כפתור החל קופון

en: Apply Effects On
he_IL: החל אפקטים על

en: Apply Link On
he_IL: החל קישור על

en: Apply Once
he_IL: החל פעם אחת

en: Apply an alternate template
he_IL: החל תבנית אלטרנטיבי

en: Apply coupon
he_IL: החל קופון

en: Apply current template to these pages.
he_IL: החל טמפלט נוכחי על עמודים אלו.

en: Apply to custom Excerpt
he_IL: החל על תקציר מותאם אישית

en: Apply to post content
he_IL: החל על תוכן הפוסט

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Archive Button
he_IL: כפתור ארכיון

en: Archive Description
he_IL: תיאור ארכיון

en: Archive Meta
he_IL: פרטי ארכיון

en: Archive Posts
he_IL: ארכיון פוסטים

en: Archive Products
he_IL: ארכיון מוצרים

en: Archive Products (deprecated)
he_IL: ארכיון מוצרים (הוצא משימוש)

en: Archive Text
he_IL: טקסט ארכיון

en: Archive Title
he_IL: כותרת ארכיון

en: Archive URL
he_IL: קישור ארכיון

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Archives: %s
he_IL: ארכיונים: %s

en: Are you sure you want to move this item to trash:
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להעביר את הפריט הבא לפח:

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: Arrow
he_IL: חץ

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Arrows and Dots
he_IL: חיצים ונקודות

en: Aside
he_IL: צדדי

en: Ask the site admin to add them
he_IL: בקש ממנהל האתר להוסיף אותם

en: Aspect Ratio
he_IL: יחס גובה-רוחב

en: Atomic Form
he_IL: טופס אטומי

en: Attachment URL
he_IL: כתובת URL לקובץ מצורף

en: Attachment to email won't be saved.
he_IL: קובץ מצורף למייל לא ישמר.

en: Attachments to email won't be saved.
he_IL: קבצים מצורפים למייל לא ישמרו.

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author Archive
he_IL: ארכיון מחבר

en: Author Bio
he_IL: ביוגרפיית מחבר

en: Author Box
he_IL: תיבת מחבר

en: Author Email
he_IL: האימייל של המחבר

en: Author Info
he_IL: פרטי מחבר

en: Author Meta
he_IL: פרטי מחבר

en: Author Name
he_IL: שם מחבר

en: Author Profile Picture
he_IL: תמונת פרופיל של המחבר

en: Author URL
he_IL: כתובת URL של המחבר

en: Author Website
he_IL: האתר של המחבר

en: Author archive
he_IL: ארכיון מחבר

en: Author picture
he_IL: תמונת מחבר

en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Auto Renewal
he_IL: חידוש אוטומטי

en: Autocomplete
he_IL: השלמה אוטומטית

en: Automatically Close After
he_IL: סגור אוטומטית לאחר

en: Automatically Open Cart
he_IL: פתח עגלה באופן אוטומטי

en: Automatically Update Cart
he_IL: עדכן עגלה אוטומטית

en: Automatically align buttons
he_IL: ישר כפתורים באופן אוטומטי

en: Autoplay
he_IL: הפעלה אוטומטית

en: Autoplay Speed
he_IL: מהירות הפעלה אוטומטית

en: Autoscroll
he_IL: גלילה אוטומטית

en: Autoscroll offset
he_IL: דילוג גלילה אוטומטית

en: Avatar
he_IL: צלמית-משתמש

en: Avatar URL
he_IL: כתובת צלמית-משתמש

en: Average Rating
he_IL: דירוג ממוצע

en: Avoid Duplicates
he_IL: מנע כפילויות

en: Avoid Multiple Popups
he_IL: מנע פופאפים מרובים בעמוד

en: Back
he_IL: אחורי

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Overlay
he_IL: שכבת רקע

en: Badge
he_IL: תווית

en: Badge Taxonomy
he_IL: טקסונומיית תווית

en: Bag
he_IL: סל

en: Bank Details
he_IL: פרטי בנק

en: Banner
he_IL: באנר

en: Basket
he_IL: סל קניות

en: Bcc
he_IL: עותק מוסתר

en: Before
he_IL: לפני

en: Before Text
he_IL: לפני הטקסט

en: Below
he_IL: מתחת

en: Beside
he_IL: ליד

en: Billing Cycle
he_IL: מחזור חיוב

en: Billing Details
he_IL: פרטי תשלום

en: Billing and Shipping Details
he_IL: פרטי תשלום ומשלוח

en: Bio
he_IL: ביוגרפיה

en: Biography
he_IL: ביוגרפיה

en: Blend Mode
he_IL: מצב מיזוג

en: Block
he_IL: בלוק

en: Blockquote
he_IL: קופסת ציטוט

en: Blur
he_IL: טשטוש

en: Body End
he_IL: בסוף ה-Body

en: Body Start
he_IL: בתחילת ה-Body

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Border
he_IL: מסגרת

en: Border Color
he_IL: צבע מסגרת

en: Border Radius
he_IL: עיגול פינות

en: Border Type
he_IL: סוג מסגרת

en: Border Width
he_IL: רוחב מסגרת

en: Borders
he_IL: גבולות

en: Both
he_IL: שניהם

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Bottom Left
he_IL: תחתון שמאל

en: Bottom Right
he_IL: תחתון ימין

en: Bottom Spacing
he_IL: מרווח תחתון

en: Bounce
he_IL: מקפץ

en: Bouncing Dots
he_IL: נקודות קופצות

en: Box
he_IL: תיבה

en: Box Color
he_IL: צבע הקופסא

en: Box Count
he_IL: מיספור תיבה

en: Box Shadow
he_IL: הצללת תיבה

en: Boxed
he_IL: קופסה

en: Boxed Icon
he_IL: אייקון ממוסגר

en: Boxes
he_IL: תיבות

en: Breadcrumbs
he_IL: פירורי לחם

en: Breakpoint
he_IL: נקודת שבירה

en: Bring to Front
he_IL: העבר לחזית

en: Browser Default
he_IL: ברירת מחדל דפדפן

en: Bubble
he_IL: בועה

en: Bulk actions
he_IL: פעולה על פריטים מרובים

en: Bullet
he_IL: כדור

en: Bullets
he_IL: תבליטים

en: Business Card
he_IL: כרטיס ביקור

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Color
he_IL: צבע כפתור

en: Button Count
he_IL: מספר שיתופים

en: Button Height
he_IL: גובה כפתור

en: Button ID
he_IL: ID של הכפתור

en: Button Only
he_IL: כפתור בלבד

en: Button Size
he_IL: גודל כפתור

en: Button Text
he_IL: טקסט כפתור

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: By Parent
he_IL: לפי הורה

en: By author
he_IL: לפי מחבר

en: By default, all form fields are sent via %s shortcode. To customize sent fields, copy the shortcode that appears inside each field and paste it above.
he_IL: כברירת מחדל כל שדות הטופס נשלחים באמצעות השורטקוד %s. כדי להתאים את השדות הנשלחים, העתק את השורטקוד המופיע בתוך כל שדה והדבק אותו כאן למעלה

en: CEO
he_IL: מנכ״ל

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Fonts
he_IL: ניהול גופנים

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Icons
he_IL: ניהול אייקונים

[ctx: CPT Name]
en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים

[ctx: CPT Name]
en: Custom Icons
he_IL: ניהול אייקונים

[ctx: CPT Singular Name]
en: Font
he_IL: גופן

[ctx: CPT Singular Name]
en: Icon Set
he_IL: חבילת אייקונים

en: CSS Prefix
he_IL: קידומת CSS

en: CSS code
he_IL: קוד CSS

en: CSS function
he_IL: פונקציית CSS

en: CSS selectors, in a comma-separated list
he_IL: סלקטורים ב CSS, כרשימה מופרדת בפסיקים

en: CTA Button
he_IL: כפתור CTA

en: Call to Action
he_IL: הנעה לפעולה

en: Can not connect to the reCAPTCHA server (%d).
he_IL: לא ניתן להתחבר לשרת של reCAPTCHA (%d).

en: Can't find someone?
he_IL: לא יכול למצוא משהו?

en: Can't mention them
he_IL: לא יכול להזכיר אותם

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Cannot save those conditions.
he_IL: לא ניתן לשמור את התנאים האלה.

en: Canvas
he_IL: קאנבאס

en: Caption
he_IL: כיתוב תמונה

en: Captions
he_IL: כתוביות

en: Card
he_IL: כרטיס

en: Cards
he_IL: כרטיסים

en: Carousel
he_IL: קרוסלה

en: Carousel Items
he_IL: פריטי קרוסלה

en: Carousel Name
he_IL: שם לקרוסלה

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Cart Dividers
he_IL: מפרידוני עגלה

en: Cart Page
he_IL: עמוד עגלת קניות

en: Cart Position
he_IL: מיקום עגלה

en: Cart Totals
he_IL: סך הכל בעגלה

en: Cart Type
he_IL: סוג עגלה

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories Count
he_IL: מספר קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Image
he_IL: תמונת קטגוריה

en: Category: %s
he_IL: קטגוריה: %s

en: Cc
he_IL: עותק

en: Center
he_IL: ממורכז

en: Centered Slides
he_IL: שקופיות ממורכזות

en: Change
he_IL: שינוי

en: Change Site Logo
he_IL: שנה את לוגו האתר

en: Changelog
he_IL: יומן שינויים

en: Changes to the cart will update automatically.
he_IL: שינויים בעגלה יתעדכנו אוטומטית

en: Changes you make here will override your WooCommerce default purchase summary page.
he_IL: שינויים שתבצע כאן יעקפו את דף סיכום הרכישה המוגדר כברירת מחדל בווקומרס.

en: Changes you make here will override your existing WooCommerce settings.
he_IL: שינויים שתבצע כאן יעקפו את הגדרות ווקומרס הקיימות שלך.

en: Channel
he_IL: ערוץ

en: Chat
he_IL: צ'אט

en: Check license status
he_IL: בדוק את סטטוס הרישיון

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checkboxes
he_IL: תיבות סימון

en: Checked by Default
he_IL: מסומן כברירת מחדל

en: Checkout
he_IL: קופה

en: Checkout Button
he_IL: כפתור צ׳ק אאוט

en: Checkout Page
he_IL: עמוד הזמנה

en: Choose
he_IL: בחר

en: Choose File
he_IL: בחר קובץ

en: Choose Icon
he_IL: בחירת אייקון

en: Choose Image
he_IL: בחירת תמונה

en: Choose Off-Canvas widget
he_IL: בחר את האופ-קנבס

en: Choose Template
he_IL: בחירת טמפלט

en: Choose a Loop Grid to view the Taxonomy Filter.
he_IL: בחר פריסת לולאה כדי להציג את מסנן הטקסונומיה.

en: Choose a font to publish.
he_IL: בחר גופן כדי לפרסם.

en: Choose a page or add a URL
he_IL: בחר עמוד או הוסיף כתובת URL

en: Choose a template
he_IL: בחר תבנית

en: Choose from the most used Font Types
he_IL: בחירה מהסוגי הגופנים הנפוצים

en: Choose source type
he_IL: בחר סוג מקור

en: Choose template
he_IL: בחר טמפלט

en: Choose template type
he_IL: בחר סוג תבנית

en: Choose your plan
he_IL: בחר תוכנית

en: Chrome
he_IL: כרום

en: Circle
he_IL: עיגול

en: Circle Dashed
he_IL: מעגל מקווקו

en: Circular
he_IL: מעגלי

en: City
he_IL: עיר

en: Classic
he_IL: קלאסי

en: Clean
he_IL: נקה

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear display conditions
he_IL: נקה תנאי תצוגה

en: Click
he_IL: קליק

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

en: Click here for Instructions
he_IL: לחץ כאן להוראות

en: Click here to browse
he_IL: לחץ כאן כדי לחפש

en: Click here to enter your coupon code
he_IL: לחץ כאן כדי להזין את קוד הקופון שלך

en: Click here to login
he_IL: לחץ כאן להתחברות

en: Click on the menu item to edit its dropdown content.
he_IL: לחץ על פריט התפריט כדי לערוך את התוכן הנפתח שלו.

en: Click to Cancel
he_IL: לחץ לביטול

en: Clicks
he_IL: קליקים

en: Close
he_IL: סגור

en: Close %1$s
he_IL: סגור %1$s

en: Close %s
he_IL: סגור %s

en: Close Button
he_IL: כפתור סגירה

en: Close Cart
he_IL: סגור עגלה

en: Close Icon
he_IL: אייקון סגירה

en: Close Off-Canvas
he_IL: סגור אופ-קנבס

en: Close Popup
he_IL: סגור פופאפ

en: Close notes mode
he_IL: סגור מצב פתקים

en: Close table of contents
he_IL: סגור את תוכן העניינים

en: Close this search box.
he_IL: סגור את תיבת החיפוש

en: Code
he_IL: קוד

en: Code Highlight
he_IL: הדגשת קוד

en: Code with AI
he_IL: קוד באמצעות AI

en: Collapse Icon
he_IL: אייקון סגירה

en: Collapse Subitems
he_IL: כווץ תת פריטים

en: Collapsible
he_IL: מתקפל

en: Collect Submissions
he_IL: שמור לידים

en: Collected Submissions will be saved to Elementor > %1$s Submissions %2$s
he_IL: ההגשות שנאספו יישמרו באלמנטור > הגשות %1$s %2$s

en: Color
he_IL: צבע

en: Color Picker Field
he_IL: שדה בחירת צבע

en: Color Scheme
he_IL: סכמת צבעים

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Column
he_IL: טור

en: Column Span
he_IL: פריסת עמודות

en: Column Width
he_IL: רוחב עמודה

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Columns Gap
he_IL: ריווח בין עמודות

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comment Count
he_IL: מספר תגובות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments Box
he_IL: תיבת תגובות

en: Comments Link
he_IL: קישור תגובות

en: Comments Number
he_IL: מספר תגובות

en: Comments URL
he_IL: כתובת URL של התגובות

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Compact
he_IL: קומפקטי

en: Company
he_IL: חברה

en: Company Name
he_IL: שם החברה

en: Complete the entire checkout experience on your site with a mock payment method, using the Stripe Test key in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
he_IL: השלם את כל חווית התשלום באתר שלך עם אמצעי תשלום מדומה, באמצעות מקש מבחן סטרייפ ב-%1$sהגדרות האינטגרציות%2$s.

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Conditions
he_IL: תנאים

en: Conditions:
he_IL: תנאים:

en: Confirmation Message
he_IL: הודעת אישור

en: Congrats! Your site part is live
he_IL: מזל טוב! החלק החדש באתר שלך פעיל

en: Connect & Activate
he_IL: התחבר והפעל

en: Connect to your Elementor account
he_IL: חיבור לחשבון האלמנטור שלך

en: Connected Successfully
he_IL: מחובר בהצלחה

en: Contact
he_IL: יצירת קשר

en: Contact Buttons
he_IL: כפתורי יצירת קשר

en: Contact URL
he_IL: כתובת יצירת קשר

en: Contact the site admin or turn off notifications for Notes in your %1$suser profile%2$s.
he_IL: פנה למנהל האתר או כבה את ההתראות עבור פתקים ב-%1$sפרופיל המשתמש%2$s שלך.

en: Contact the site admin to give this person the right permissions.
he_IL: צור קשר עם מנהל האתר כדי לתת לאדם זה את ההרשאות המתאימות.

en: Contain
he_IL: מכיל

en: Container
he_IL: אזור מכיל

en: Container Width
he_IL: רוחב אזור מכיל

en: Contains
he_IL: מכיל

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Animation
he_IL: אנימציית תוכן

en: Content Color
he_IL: צבע תוכן

en: Content Horizontal Position
he_IL: מיקום אופקי של תוכן

en: Content Padding
he_IL: שולי תוכן

en: Content Position
he_IL: מיקום תוכן

en: Content Spacing
he_IL: ריווח תוכן

en: Content Width
he_IL: רוחב תוכן

en: Content area
he_IL: אזור תוכן

en: Contents Tabs
he_IL: לשוניות תוכן

en: Continue
he_IL: המשך

en: Controls Horizontal position
he_IL: שליטה במיקום אופקי

en: Copied
he_IL: הועתק

en: Copy Icon
he_IL: העתק אייקון

en: Copy Link
he_IL: העתק קישור

en: Copy the license key from your account and paste it below.
he_IL: העתק את מפתח הרישיון מהחשבון שלך והדבק אותו למטה.

en: Copy to Clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Could not load the panel.
he_IL: לא ניתן לטעון את הפאנל.

en: Could not retrieve query data.
he_IL: לא ניתן לאחזר נתוני שאילתה.

en: Could not unzip or empty archive.
he_IL: לא ניתן היה לפתוח את הארכיון או לרוקן אותו.

en: Count
he_IL: מספר

en: Countdown
he_IL: ספירה לאחור

en: Country
he_IL: מדינה

en: Country / Region
he_IL: מדינה / אזור

en: Coupon
he_IL: קופון

en: Coupon Banner
he_IL: באנר הקופון

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Cover
he_IL: קאבר

en: Cover Photo
he_IL: תמונת כיסוי

en: Create Date:
he_IL: תאריך יצירה:

en: Create Global Widgets. Modify the content, style and setting of any widget and reuse it across your website to accelerate your workflow and stay consistent.
he_IL: צור ווידג'טים גלובליים. שנה את התוכן, הסגנון וההגדרה של כל ווידג'ט והשתמש בו שוב ברחבי האתר שלך כדי להאיץ את זרימת העבודה שלך ולשמור על עקביות.

en: Create a template
he_IL: צור תבנית

en: Create an Account
he_IL: צור חשבון

en: Create an account?
he_IL: צור חשבון?

en: Create beautiful menus and mega menus with new nested capabilities. Mega menus are ideal for websites with complex navigation structures and unique designs. %1$sLearn More%2$s
he_IL: צור תפריטים יפים ותפריטי מגה עם יכולות מקוננות חדשות. תפריטי מגה הם אידיאליים עבור אתרי אינטרנט עם מבני ניווט מורכבים ועיצובים ייחודיים. %1$sלמידע נוסף%2$s

en: Create custom designed Popups using all of Elementor's widgets. Use advanced display conditions and triggers to display the right popup, to the right visitor, at the right time and maximize conversions.
he_IL: צור פופאפים בעיצוב מותאם אישית ולשתמש בכל אלמנט שרק תרצה. הפעל תנאי תצוגה מתקדמים כדי להציג את הפופאפ הנכון, למבקר הנכון, בזמן הנכון ולמקסם את ההמרות.

en: Create template
he_IL: צור תבנית

en: Created At
he_IL: נוצר ב

en: Created At GMT
he_IL: נוצר בשעון גריניץ

en: Created on
he_IL: נוצר ב

en: Credit
he_IL: קרדיט

en: Cross-Sells
he_IL: מכירות צולבות

en: Currency
he_IL: מטבע

[ctx: Currency]
en: Baht
he_IL: בהט

[ctx: Currency]
en: Dollar
he_IL: דולר

[ctx: Currency]
en: Euro
he_IL: אירו

[ctx: Currency]
en: Franc
he_IL: פרנק

[ctx: Currency]
en: GBP
he_IL: ליש"ט

[ctx: Currency]
en: Guilder
he_IL: גילדר

[ctx: Currency]
en: Krona
he_IL: קרונה

[ctx: Currency]
en: Lira
he_IL: לירה

[ctx: Currency]
en: Peseta
he_IL: פסטה

[ctx: Currency]
en: Peso
he_IL: פסו

[ctx: Currency]
en: Pound Sterling
he_IL: פאונד סטרלינג

[ctx: Currency]
en: Real
he_IL: ריל

[ctx: Currency]
en: Ruble
he_IL: רובל

[ctx: Currency]
en: Rupee
he_IL: רוּפּיָה

[ctx: Currency]
en: Rupee (Indian)
he_IL: רוּפּיָה (הודי)

[ctx: Currency]
en: Shekel
he_IL: שקל

[ctx: Currency]
en: Won
he_IL: וון

[ctx: Currency]
en: Yen/Yuan
he_IL: ין/יואן

en: Currency Format
he_IL: פורמט מחיר

en: Currency Symbol
he_IL: סמל מטבע

en: Current Author
he_IL: מחבר נוכחי

en: Current Date
he_IL: תאריך נוכחי

en: Current Date Time
he_IL: תאריך וזמן נוכחי

en: Current Page
he_IL: עמוד נוכחי

en: Current Post
he_IL: פוסט נוכחי

en: Current Query
he_IL: שאילתא נוכחית

en: Current Subcategories
he_IL: קטגוריות משנה נוכחיות

en: Current page
he_IL: עמוד נוכחי

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Custom (Advanced)
he_IL: מותאם (מתקדם)

en: Custom API Key
he_IL: מפתח API מותאם

en: Custom Add To Cart
he_IL: הוספה לסל מותאם

en: Custom Attributes
he_IL: תכונות מותאמות

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם

en: Custom CTA Button
he_IL: כפתור הנעה לפעולה מותאם

en: Custom Caption
he_IL: כיתוב מותאם

en: Custom Code
he_IL: ניהול קודים

en: Custom Date Format
he_IL: פורמט תאריך מותאם

en: Custom Field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
he_IL: גופנים מותאמים מאפשרים להוסיף את הגופנים המאוחסנים אצלך בשרת ולהשתמש בהם באתרי אלמנטור כדי ליצור שפת מותג ייחודית.

en: Custom Format
he_IL: פורמט מותאם

en: Custom Height
he_IL: גובה מותאם

en: Custom Hotspot Size
he_IL: גודל מותאם לנקודה חמה

en: Custom Icon
he_IL: איקון מותאם אישית

en: Custom Icons
he_IL: אייקונים מותאמים

en: Custom Key
he_IL: מפתח מותאם

en: Custom Label
he_IL: כותרת מותאמת

en: Custom Messages
he_IL: הודעות מותאמות

en: Custom Position
he_IL: מיקום מותאם

en: Custom Symbol
he_IL: סמל מותאם

en: Custom Time Format
he_IL: פורמט זמן מותאם

en: Custom Tooltip Properties
he_IL: מאפיינים מותאמים לטקסט מרחף

en: Custom URL
he_IL: קישור מותאם

en: Custom Width
he_IL: רוחב מותאם

en: Custom code
he_IL: קוד מותאם

en: Custom code draft updated.
he_IL: טיוטת הקוד עודכנה.

en: Custom code published.
he_IL: הקוד פורסם.

en: Custom code saved.
he_IL: הקוד נשמר.

en: Custom code scheduled for %s.
he_IL: הקוד תוזמן אל: %s.

en: Custom code submitted.
he_IL: הקוד נשלח.

en: Custom code updated.
he_IL: הקוד עודכן.

en: Custom field deleted.
he_IL: שדה מיוחד נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: שדה מיוחד עודכן.

en: Custom post types
he_IL: תוכנים מותאמים

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize Dashboard
he_IL: לוח בקרה מותאם

en: Customize empty cart
he_IL: התאמת עגלה ריקה

en: Customize: Additional Information
he_IL: התאמה אישית: מידע נוסף

en: Customize: Billing Details
he_IL: התאמה אישית: פרטי תשלום

en: Customize: Coupon
he_IL: התאמה אישית: קופון

en: Customize: Order Summary
he_IL: התאמה אישית: סיכום הזמנה

en: Customize: Payment
he_IL: התאמה אישית: תשלום

en: Customize: Returning Customer
he_IL: התאמה אישית: לקוח חוזר

en: Customize: Shipping Address
he_IL: התאמה אישית: כתובת משלוח

en: Customize: Totals
he_IL: התאמה אישית: סיכומים

en: DESC
he_IL: סדר יורד

en: Daily
he_IL: יומי

en: Danger
he_IL: סכנה

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Data
he_IL: דטה

en: Data Tabs
he_IL: לשוניות מידע

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Field
he_IL: שדה תאריך

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

[ctx: Date Format]
en: March 6, 2018 (F j, Y)
he_IL: 6 במרץ, 2018 (F בj, Y)

en: Date Modified
he_IL: תאריך שינוי

en: Date Time Field
he_IL: שדה תאריך שעה

en: Date and Time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date archive
he_IL: ארכיון תאריכים

en: Date of Publish
he_IL: תאריך פרסום

en: Date set according to your timezone: %s.
he_IL: התאריך מוגדר על פי אזור הזמן שלך: %s.

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: Day
he_IL: יום

en: Day Of Cycle
he_IL: יום במחזור

en: Day of the week
he_IL: ימי השבוע

en: Day: %s
he_IL: יום: %s

en: Days
he_IL: ימים

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default (Simple)
he_IL: ברירת מחדל (פשוט)

en: Default Page Template from your theme
he_IL: פריסת עמוד ברירת מחדל של תבנית העיצוב

en: Default Value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Default to New Theme Builder
he_IL: ברירת מחדל לממשק החדש של בונה התבנית

en: Define in which order the Custom Code will appear
he_IL: הגדר באיזה סדר הקוד יופיע

en: Define where the Custom Code will appear
he_IL: הגדר היכן הקוד יופיע

en: Delay
he_IL: השהיה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Delete this note?
he_IL: מחק פתק זה?

en: Delete this reply?
he_IL: למחוק את התגובה הזו?

en: Deleted notes can't be recovered.
he_IL: לא ניתן לשחזר פתקים שנמחקו.

en: Deleted replies can't be recovered.
he_IL: לא ניתן לשחזר תגובות שנמחקו.

en: Depth
he_IL: עומק

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description Color
he_IL: צבע תיאור

en: Description HTML Tag
he_IL: תגית HTML לתיאור

en: Descriptions
he_IL: תיאורים

en: Desktop
he_IL: דסקטופ

en: Desktop (or smaller)
he_IL: דסקטופ (או קטן יותר)

en: Digits
he_IL: ספרות

en: Direct
he_IL: ישיר

en: Direct child %s of
he_IL: תת %s ישיר של

en: Direct child of
he_IL: ילד ישיר של

en: Direction
he_IL: כיוון

en: Disable
he_IL: להשבית

en: Disable Page Scrolling
he_IL: מנע גלילת עמוד

en: Disc
he_IL: דיסק

en: Discard
he_IL: ביטול

en: Disconnect
he_IL: התנתק

en: Discounted Upgrades
he_IL: שדרוגים מוזלים

en: Discounted Upgrades Now!
he_IL: שדרוגים מוזלים עכשיו!

en: Dismiss
he_IL: סגור

en: Dismiss this notice.
he_IL: דחה הודעה זו

en: Display Conditions
he_IL: תנאי תצוגה

en: Display Name
he_IL: השם שיוצג

en: Display Percentage
he_IL: הצג אחוז השלמה

en: Displayed Elements
he_IL: אלמנטים מוצגים

en: Displayed if no relevant results are found. Manual selection display order is random
he_IL: מוצג במידה ולא נמצאו תוצאות רלוונטיות. סדר התצוגה של בחירה ידנית הוא אקראי

en: Distance
he_IL: מרחק

en: Distance from content
he_IL: מרחק מהתוכן

en: Distance from dropdown
he_IL: מרחק מהתפריט הנפתח

en: Distance from search field
he_IL: מרחק משדה החיפוש

en: Divider
he_IL: מפרידון

en: Divider Gap
he_IL: רווח המפריד

en: Divider Style
he_IL: סגנון המפריד

en: Divider Total
he_IL: מפרידון סיכום

en: Divider Width
he_IL: רוחב המפריד

en: Dividers
he_IL: מפרידים

en: Do not show this message again
he_IL: אל תראה הודעה זו שוב

en: Document doesn't exist
he_IL: המסמך אינו קיים

en: Documentation on date and time formatting
he_IL: תיעוד על עיצוב תאריך ושעה

en: Does not contain
he_IL: אינו מכיל

en: Don't Show Again
he_IL: אל תציג שוב

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
he_IL: אל תסתמך רק על אייקוני FontAwesome שכולם משתמשים בהם! הבדל את האתר שלך ואת הסגנון שלך עם סמלים מותאמים אישית שאתה יכול להעלות ממקור הסמלים האהובים עליך.

en: Don't want to receive these notifications?
he_IL: לא מעוניין לקבל את ההתראות הללו?

en: Donation
he_IL: תרומה

en: Donation Amount
he_IL: סכום התרומה

en: Done!
he_IL: בוצע!

en: Don’t miss out on the new version of Elementor
he_IL: אל תחמיץ את הגרסה החדשה של אלמנטור

en: Dots
he_IL: נקודות

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Double
he_IL: כפול

en: Double Line
he_IL: קו כפול

en: Double Opt-In
he_IL: אימות כפול

en: Down
he_IL: למטה

en: Downloads
he_IL: הורדות

en: Drag & Drop to Upload
he_IL: גרור והשלך כדי להעלות

en: Drag & Drop your .JSON or .zip template file
he_IL: גרור ושחרר את קובץ תבנית ה-JSON או ה-zip שלך

en: Drop this widget anywhere on the page or template where you want notices to appear.
he_IL: שחרר את הווידג'ט הזה בכל מקום בדף או בתבנית שבו תרצה שהודעות יופיעו.

en: Dropdown
he_IL: תפריט נפתח

en: Dropdown Box
he_IL: קופסת תפריט נפתח

en: Dropdown Content
he_IL: תוכן תפריט נפתח

en: Dropdown Effect
he_IL: אפקט תפריט נפתח

en: Dropdown Indicator
he_IL: אינדיקטור תפריט נפתח

en: Dropdown Menu
he_IL: תפריט נפתח

en: Dropdown Width
he_IL: רוחב תיבת החיפוש

en: Due Date
he_IL: תאריך יעד

en: Duration
he_IL: משך זמן

en: Dynamic Tags
he_IL: תגיות דינאמיות

en: Edge
he_IL: אדג׳

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit %s
he_IL: עריכה %s

en: Edit Conditions
he_IL: ערוך תנאים

en: Edit Font
he_IL: עריכת גופן

en: Edit Font Type
he_IL: עריכת סוג גופן

en: Edit Icon Set
he_IL: עריכת חבילת אייקונים

en: Edit Template
he_IL: עריכת טמפלט

en: Edit code
he_IL: עריכת קוד

en: Edit content
he_IL: עריכת תוכן

en: Edit global widget
he_IL: עריכת וידג'ט גלובלי

en: Edit template
he_IL: עריכת תבנית

en: Edit this global widget to simultaneously update every place you used it, or unlink it so it gets back to being regular widget.
he_IL: ערוך את הוידג'ט הגלובלי כדי לעדכן אותו בו זמנית בכל מקום שהשתמשת בו, או נתק אותו מהגלובל והפוך אותו חזרה לוידג'ט רגיל.

en: Edit with Elementor
he_IL: עריכה באמצעות אלמנטור

en: Editing Mode
he_IL: מצב עריכה

en: Effect
he_IL: אפקט

en: Effects Offset
he_IL: אפקט קיזוז

en: Effects Relative To
he_IL: אפקט ביחס אל

en: Either choose an existing template or create a new one and use it as the main item for your loop.
he_IL: בחר תבנית קיימת או צור תבנית חדשה והשתמש בה כפריט הראשי עבור הלולאה שלך.

en: Element
he_IL: אלמנט

en: Elementor
he_IL: אלמנטור

en: Elementor Canvas
he_IL: אלמנטור קאנבאס

en: Elementor Custom-Code #
he_IL: קוד מותאם אישית אלמנטור #

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Icons
he_IL: ניהול אייקונים

en: Elementor Forms
he_IL: טפסי אלמנטור

en: Elementor Full Width
he_IL: אלמנטור רוחב מלא

en: Elementor Is Making the Web Beautiful
he_IL: אלמנטור עושה את האינטרנט יפה יותר

en: Elementor Library
he_IL: ספריית אלמנטור

en: Elementor Logo
he_IL: לוגו אלמנטור

en: Elementor Notes
he_IL: פתקי אלמנטור

en: Elementor Pro
he_IL: אלמנטור פרו

en: Elementor Pro Data Updater
he_IL: עדכון הנתונים של אלמנטור פרו

en: Elementor Pro plugin requires installing the Elementor plugin
he_IL: תוסף אלמנטור פרו דורש התקנה של התוסף אלמנטור.

en: Elementor Pro requires newer version of the Elementor plugin
he_IL: אלמנטור פרו דורש גרסה חדשה יותר של תוסף אלמנטור

en: Elementor Pro v%s
he_IL: אלמנטור פרו גרסה %s

en: Elementor Submissions
he_IL: איסוף לידים אלמנטור

en: Elementor template shortcode for template %s
he_IL: שורטקוד של אלמנטור טמפלט עבור %s

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email 2
he_IL: אימייל 2

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Embed
he_IL: אמבד

en: Embed your saved elements.
he_IL: הטמע אלמנטים ששמרת.

en: Embedded OpenType, Used by IE6-IE9 Browsers
he_IL: OpenType מוטמע, בשימוש על ידי דפדפני IE6-IE9

en: Empty Cart Message Color
he_IL: צבע הודעת עגלה ריקה

en: Empty Items
he_IL: פריטים ריקים

en: Empty Star Color
he_IL: צבע כוכב ריק

en: Enable
he_IL: לאפשר

en: Enable Elementor Notes notifications
he_IL: אפשר התראות פתקי אלמנטור

en: End
he_IL: סיום

en: End (after)
he_IL: סוף (אחרי)

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: End Point
he_IL: נקודת סיום

en: Enjoy Creative Freedom %s with Custom Code
he_IL: תהנה מחופש יצירתי %s עם קוד מותאם אישית

en: Enter Font Family
he_IL: הזן משפחת גופנים

en: Enter Icon Set Name
he_IL: הכנס שם לחבילת האייקונים

en: Enter Your %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s.
he_IL: הזן את %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s שלך.

en: Enter Your %1$sTypeKit Project ID%2$s.
he_IL: הזן את %1$sTypeKit Project ID%2$s שלך.

en: Enter a value
he_IL: הזן ערך

en: Enter coupon code
he_IL: הכנס קוד קופון

en: Enter each option in a separate line. To differentiate between label and value, separate them with a pipe char ("|"). For example: First Name|f_name
he_IL: הזן כל אפשרות בשורה נפרדת. כדי להפריד בין הכותרת לערך, יש להפריד ביניהם באמצעות קו מפריד ("|"). לדוגמא: שם פרטי|f_name

en: Enter each word in a separate line
he_IL: כל מילה בשורה נפרדת

en: Enter key
he_IL: מקש אנטר

en: Enter text
he_IL: הזן טקסט

en: Enter the allowed file types, separated by a comma (jpg, gif, pdf, etc).
he_IL: יש להזין את סוגי הקבצים המותרים, מופרדים באמצעות פסיק (לדוגמא: jpg, gif, pdf).

en: Enter the integration URL (like Zapier) that will receive the form's submitted data.
he_IL: יש להזין את כתובת URL של האינטגרציה (לדוגמא Zapier) שתאפשר לך לקבל את פרטי המשוב במערכת שלך.

en: Enter the webhook URL that will receive the form's submitted data.
he_IL: יש להזין את ה-webhook URL שיקבל את הנתונים שיוגשו בטופס.

en: Enter your Live secret key %1$slink%2$s.
he_IL: הזן את הקישור הסודי שלך %1$sלינק%2$s.

en: Enter your URL
he_IL: הזן כתובת URL

en: Enter your description
he_IL: הזן תיאור

en: Enter your email
he_IL: הזן אימייל

en: Enter your headline
he_IL: הזן כותרת

en: Enter your image caption
he_IL: הזן כותרת לתמונה

en: Enter your license key here, to activate Elementor Pro, and get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
he_IL: יש להזין את מפתח הרישיון כאן, כדי להפעיל את אלמנטור פרו ולקבל עדכונים של תכונות חדשות, תמיכת פרימיום וגישה בלתי מוגבלת לספריית הטמפלטים שלנו.

en: Enter your link
he_IL: הזן לינק

en: Enter your number
he_IL: הזן מספר

en: Enter your quote
he_IL: הזן ציטוט

en: Enter your test secret key %1$slink%2$s.
he_IL: הכנס את מפתח הבדיקה הסודי %1$slink%2$s שלך.

en: Enter your text here
he_IL: הזן טקסט כאן

en: Enter your title
he_IL: הזן כותרת

en: Enter your video link
he_IL: הזן קישור של סרטון

en: Entering the Theme Builder through WP Dashboard > Templates > Theme Builder opens the New theme builder by default. But don’t worry, you can always view the WP styled version of the screen with a simple click of a button.
he_IL: כניסה אל בונה התבנית דרך לוח בקרה של וורדפרס > תבניות > בונה תבנית, פותחת את בונה התבנית בממשק החדש כברירת מחדל. אבל אל דאגה, אתה תמיד יכול לצפות בגרסת וורדפרס של המסך בלחיצת כפתור פשוטה.

en: Entire Page
he_IL: כל העמוד

en: Entire Shop
he_IL: כל החנות

en: Entire site
he_IL: כל האתר

en: Entrance
he_IL: כניסה

en: Entrance Animation
he_IL: אנימציית כניסה

en: Equal Height
he_IL: גובה שווה

en: Equal height
he_IL: גובה שווה

en: Error 404
he_IL: שגיאת 404

en: Error Message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Error Message Color
he_IL: צבע הודעת שגיאה

en: Error Notices
he_IL: התראות שגיאה

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
he_IL: אירעה שגיאה, הגרסה שנבחרה אינה חוקית. נסה לבחור גרסה אחרת.

en: Error while saving conditions.
he_IL: שגיאה במהלך שמירת התנאים.

en: Error!
he_IL: שגיאה!

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: Events
he_IL: אירועים

en: Evergreen Timer
he_IL: טיימר

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Excerpt Length
he_IL: אורך תקציר

en: Exclude
he_IL: אל תכלול

en: Exclude By
he_IL: לא לכלול לפי

en: Exit
he_IL: יציאה

en: Exit Animation
he_IL: אנימציית יציאה

en: Expand
he_IL: להרחיב

en: Expand %1$s
he_IL: הרחב %1$s

en: Expand Icon
he_IL: אייקון פתיחה

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export All to CSV
he_IL: ייצא הכל לקובץ CSV

en: Export Filtered to CSV
he_IL: ייצא סינון לקובץ CSV

en: Export Selected to CSV
he_IL: ייצא בחירה לקובץ CSV

en: External Links
he_IL: קישורים חיצוניים

en: External URL
he_IL: כתובת URL חיצונית

en: Extra Large
he_IL: ענק

en: Extra Small
he_IL: קטנטן

en: Facebook App ID is not valid
he_IL: פייסבוק App ID אינו מאומתת

en: Facebook Button
he_IL: כפתור פייסבוק

en: Facebook Comments
he_IL: תגובות פייסבוק

en: Facebook Embed
he_IL: פייסבוק Embed

en: Facebook Page
he_IL: עמוד פייסבוק

en: Facebook SDK
he_IL: פייסבוק SDK

en: Facebook SDK lets you connect to your %1$sdedicated application%2$s so you can track the Facebook Widgets analytics on your site.
he_IL: ה-SDK של פייסבוק מאפשר לך להתחבר אל %1$s האפליקציה הייעודית%2$s שלך כדי שתוכל לעקוב אחר דו״חות הווידג'טים של פייסבוק באתר שלך.

en: Faces
he_IL: פנים

en: Fade
he_IL: עמעום

en: Fade By Direction
he_IL: עמעום על פי כיוון

en: Fade Grow
he_IL: עמעום מתרחב

en: Fade In
he_IL: עמעום פנימה

en: Fade In Down
he_IL: עמעום פנימה למטה

en: Fade In Left
he_IL: עמעום פנימה שמאלה

en: Fade In Right
he_IL: עמעום פנימה ימינה

en: Fade In Up
he_IL: עמעום פנימה למעלה

en: Fade In/Out
he_IL: עמעום פנימה/החוצה

en: Fade Out
he_IL: עמעום החוצה

en: Fade Out Down
he_IL: עמעום החוצה למטה

en: Fade Out Left
he_IL: עמעום החוצה שמאלה

en: Fade Out Right
he_IL: עמעום החוצה ימינה

en: Fade Out Up
he_IL: עמעום החוצה למעלה

en: Fade in
he_IL: עמעום פנימה

en: Failed to write file to disk.
he_IL: כתיבת קובץ לדיסק נכשלה.

en: Fallback
he_IL: ברירת מחדל

en: Fast
he_IL: מהיר

en: Featured
he_IL: נבחר

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Featured Image Data
he_IL: מידע על תמונה ראשית

en: Features
he_IL: תכונות

en: Field
he_IL: שדה

en: Field Mapping
he_IL: מיפוי שדות

en: Fields
he_IL: שדות

en: File Field
he_IL: שדה קובץ

en: File URL
he_IL: כתובת קובץ

en: File Upload
he_IL: העלאת קבצים

en: Filter Bar
he_IL: שורת סינון

en: Filter By
he_IL: סנן לפי

en: Filter Logic
he_IL: לוגיקת פילטר

en: Filter by Page
he_IL: סינון לפי עמוד

en: Filter by date
he_IL: סינון לפי תאריך

en: Filter by depth
he_IL: סינון לפי עומק

en: Filter by form
he_IL: סינון לפי טופס

en: Find the plan that matches your needs and enjoy Pro widgets, templates, and support for a whole year.
he_IL: מצא את התוכנית המתאימה לצרכים שלך ותיהנה מוידג'טים מתקדמים, תבניות ותמיכה למשך שנה שלמה.

en: Firefox
he_IL: פיירפוקס

en: First Item
he_IL: פריט ראשון

en: First Item Title
he_IL: כותרת פריט ראשון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First item on the list
he_IL: הפריט הראשון ברשימה

en: Fit To Content
he_IL: התאם לתוכן

en: Fit To Screen
he_IL: התאם לגובה מסך

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Flash
he_IL: מהבהב

en: Flat
he_IL: שטוח

en: Flip Box
he_IL: קופסה מתהפכת

en: Flip Direction
he_IL: כיוון סיבוב

en: Flip Effect
he_IL: אפקט היפוך

en: Floating Bar
he_IL: בר צף

en: Floating Button
he_IL: כפתור צף

en: Floating Buttons
he_IL: כפתורים צפים

en: Floating Element
he_IL: אלמנט צף

en: Floating Elements
he_IL: אלמנטים צפים

en: Focus
he_IL: פוקוס

en: Font %s was not found.
he_IL: הגופן %s לא נמצא.

en: Font Awesome, the web's most popular icon set and toolkit, Pro Integration
he_IL: Font Awesome, חבילת האייקונים וערכת הכלים הפופולרי ביותר ברשת, אינטגרצית Pro

en: Font Family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Font Types
he_IL: סוגי גופנים

en: Font draft updated.
he_IL: טיוטת גופן עודכנה.

en: Font restored to revision from %s
he_IL: הגופן שוחזר לגרסה מ-%s

en: Font saved.
he_IL: הגופן נשמר.

en: Font submitted.
he_IL: הגופן נשלח.

[ctx: Font type singular name]
en: Font Type
he_IL: סוג גופן

[ctx: Font type taxonomy general name]
en: Font Types
he_IL: סוגי גופנים

en: Font updated.
he_IL: הגופן עודכן.

en: Fonts
he_IL: פונטים

en: Fonts Families Found in project. Please note that typekit takes a few minutes to sync once you publish or update a project.
he_IL: משפחות גופנים שנמצאו בפרויקט. לתשומת לבך, ל-typekit לוקח מספר דקות להסתנכרן מהרגע שאתה מפרסם או מעדכן פרוייקט.

en: Footer
he_IL: פוטר

en: Footers
he_IL: תבניות פוטר

en: For example, choose 'Entire Site' to display the code snippet across your site.
he_IL: לדוגמה, בחר 'כל האתר' כדי להציג את קטע הקוד ברחבי כל האתר שלך.

en: For example, choose 'Entire Site' to display the template across your site.
he_IL: לדוגמה, בחר 'כל האתר' כדי להציג את הטמפלט בכל רחבי האתר.

en: For multiple Loop Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
he_IL: בשימוש מרובה של ווידג'ט לולאה באותו עמוד, הפעל אפשרות זאת כדי לשלוט בעימוד עבור כל אחד בנפרד. הערה: הגדרה זו תשפיע על מבנה הכתובת של העמוד.

en: For multiple Posts Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
he_IL: בשימוש מרובה של ווידג'ט פוסטים באותו עמוד, הפעל אפשרות זאת כדי לשלוט בעימוד עבור כל אחד בנפרד. הערה: הגדרה זו תשפיע על מבנה הכתובת של העמוד.

en: For this widget to work, you need to set your Stripe API keys in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
he_IL: כדי שווידג'ט זה יעבוד, עליך להגדיר את מפתחות ה-API של סטרייפ ב-%1$sהגדרות האינטגרציות%2$s.

en: For visitors from the EU, Facebook widgets will only work for site visitors if they have logged into Facebook and consented to cookies. %1$sLearn more%2$s
he_IL: עבור מבקרים מהאיחוד האירופי, ווידג'טים של פייסבוק יעבדו עבור מבקרי האתר רק אם הם התחברו לפייסבוק והסכימו לעוגיות. %1$sלמידע נוסף%2$s

en: Form
he_IL: טופס

en: Form Data
he_IL: תוכן הטופס

en: Form Error
he_IL: שגיאת טופס

en: Form Fields
he_IL: שדות טופס

en: Form ID
he_IL: טופס ID

en: Form Items
he_IL: פריטי טופס

en: Form Name
he_IL: שם טופס

en: Form Name (ID)
he_IL: שם הטופס (מספר זיהוי)

en: Form Submissions
he_IL: לידים

en: Form Validation
he_IL: ולידציה של טפסים

en: Form:
he_IL: טופס:

en: Format
he_IL: פורמט

en: Forms
he_IL: טפסים

en: Fraction
he_IL: שברים

en: Fractional Part
he_IL: שבר עשרוני

en: Framed
he_IL: ממוסגר

en: Friday
he_IL: יום שישי

en: From Email
he_IL: אימייל השולח

en: From Name
he_IL: שם השולח

en: From URL
he_IL: מכתובת

en: Front
he_IL: קדמי

en: Front page
he_IL: עמוד ראשי

en: Full Content
he_IL: תוכן מלא

en: Full Post
he_IL: פוסט מלא

en: Full Screen
he_IL: מסך מלא

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gallery Field
he_IL: שדה גלריה

en: Gallery filter
he_IL: פילטר גלריה

en: Gap
he_IL: רווח

en: Gap between columns
he_IL: מרווח בין טורים

en: Gap between input and button
he_IL: רווח בין השדה לבין הכפתור

en: Gap between rows
he_IL: מרווח בין שורות

en: Gap between slides
he_IL: מרווח בין שקופית

en: Gap between text and icon
he_IL: רווח בין הטקסט והאיקון

en: Gateway not connected. Contact seller
he_IL: שער תשלום לא מחובר. צור קשר עם המוכר

en: General
he_IL: כללי

en: General Text
he_IL: טקסט כללי

en: Get Advanced Features
he_IL: קבל תכונות מתקדמות

en: Get Healthy
he_IL: תהיה בריא

en: Get Popup Builder
he_IL: קבל את בונה הפופאפ

en: Get Project ID
he_IL: קבל את מזהה הפרויקט

en: Get Video Data
he_IL: קבל נתוני וידאו

en: Get in touch
he_IL: צור קשר

en: Get more advanced features
he_IL: קבל עוד תכונות מתקדמות

en: Gift Tag
he_IL: תגית מתנה

en: Give access to Notes
he_IL: תן גישה לפתקים

en: Give your Query a custom unique id to allow server side filtering
he_IL: תן מזהה יחודי לשאילתא כדי לאפשר סינון ברמת השרת

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Global Widget
he_IL: וידג'ט גלובלי

en: Global Widgets
he_IL: וידג'טים גלובליים

en: Go Back
he_IL: חזרה

en: Go Pro
he_IL: שדרג לפרו

en: Go Pro now
he_IL: שדרג לפרו עכשיו

en: Go To Dashboard
he_IL: אל לוח הבקרה

en: Go to WP Dashboard
he_IL: לך אל לוח הבקרה של וורדפרס

en: Go to slide 1
he_IL: עבור לשקופית 1

en: Go to slide 2
he_IL: עבור לשקופית 2

en: Go to slide 3
he_IL: עבור לשקופית 3

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to create one.
he_IL: לך אל %1$sמסך התפריטים%2$s כדי לצור אחד.

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to manage your menus.
he_IL: לך אל %1$sמסך התפריטים%2$s כדי לנהל את התפריטים שלך.

en: Google Calendar
he_IL: גוגל קלנדר

en: Gradient
he_IL: מעבר צבע

en: Graphic Element
he_IL: אלמנט גראפי

en: Gravatar
he_IL: גראבטר

en: Greater than or equal
he_IL: גדול מ או שווה ל

en: Greeting
he_IL: ברכה

en: Grid
he_IL: גריד

en: Groove
he_IL: חריץ

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: HTML Field
he_IL: שדה HTML

en: HTML Tag
he_IL: תגית HTML

en: HTTP Error
he_IL: שגיאת HTTP

en: Hamburger
he_IL: המבורגר

en: Have a coupon?
he_IL: יש לך קופון?

en: Head Shake
he_IL: הנהון

en: Header
he_IL: הדר

en: Headers
he_IL: תבניות הדר

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Headline
he_IL: כותרת

en: Headline Spacing
he_IL: ריווח כותרת

en: Heads up! You are using a free trial. Want to enjoy Pro widgets & templates for a whole year?
he_IL: שים לב! אתה עוה שימוש בגרסה המלאה לתקופת ניסיון בחינם. רוצה ליהנות מווידג'טים מתקדמים וטמפלטים במשך שנה שלמה?

en: Healthful Resources
he_IL: משאבים בריאים

en: Height
he_IL: גובה

en: Here's a link
he_IL: הנה קישור

en: Here's where you can customize how notices form WooCommerce will appear for your customers
he_IL: כאן תוכל להתאים אישית כיצד יופיעו התראות מווקומרס עבור הלקוחות שלך

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide Empty
he_IL: הסתר ריק

en: Hide for logged in users
he_IL: הסתר למשתמשים מחוברים

en: Hierarchical View
he_IL: מראה היררכי

en: Highlight Lines
he_IL: הדגש שורות

en: Highlighted Text
he_IL: טקסט מודגש

en: Home page
he_IL: דף הבית

en: Honeypot
he_IL: מלכודת דבש

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Horizontal Orientation
he_IL: כיוון אופקי

en: Horizontal Padding
he_IL: שוליים אופקיים

en: Horizontal Position
he_IL: מיקום אופקי

en: Horizontal Scroll
he_IL: גלילה אופקית

en: Hotspot
he_IL: נקודה חמה

en: Hours
he_IL: שעות

en: Hover
he_IL: מעבר

en: Hover Animation
he_IL: אנימצית מעבר עכבר

en: Hover Area
he_IL: שטח מעבר עכבר

en: Hover Effect
he_IL: אפקט מעבר

en: Hover Effects
he_IL: אפקטים מעבר

en: Hover animation
he_IL: אנימציית מעבר

en: Hover over the date next to the comment, and copy its link address.
he_IL: רחף מעל לתאריך שליד התגובה והעתק את כתובת הקישור.

en: Hover over the date next to the post, and copy its link address.
he_IL: רחף מעל לתאריך שליד הפוסט והעתק את כתובת הקישור.

en: Hover over the date next to the video, and copy its link address.
he_IL: רחף מעל לתאריך שליד הוידאו והעתק את כתובת הקישור.

en: Human Readable
he_IL: קריא אדם

en: I have read and agree to the website
he_IL: קראתי והסכמתי אל

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Icon & Text
he_IL: אייקון וטקסט

en: Icon Color
he_IL: צבע אייקון

en: Icon Padding
he_IL: ריווח אייקון

en: Icon Position
he_IL: מיקום אייקון

en: Icon Rotate
he_IL: סיבוב אייקון

en: Icon Set
he_IL: חבילת אייקונים

en: Icon Set draft updated.
he_IL: טיוטה של חבילת אייקונים עודכנה.

en: Icon Set restored to revision from %s
he_IL: חבילת האייקונים שוחזרה לגרסה מ-%s

en: Icon Set saved.
he_IL: חבילת האייקונים נשמרה.

en: Icon Set submitted.
he_IL: חבילת האייקונים נשלחה.

en: Icon Set updated.
he_IL: חבילת האייקונים עודכנה.

en: Icon Size
he_IL: גודל אייקון

en: Icon Spacing
he_IL: ריווח אייקון

en: Icons
he_IL: אייקונים

en: Icons Count
he_IL: מספר אייקונים

en: Identity
he_IL: זהות

en: If the user has seen another popup on the page hide this popup
he_IL: אם המשתמש ראה פופאפ נוסף בדף, הסתר את הפופאפ הזה

en: If you are using the Facebook Comments Widget, you can add moderating options through your application. Note that this option will not work on local sites and on domains that don't have public access.
he_IL: אם אתה משתמש בתגובות פייסבוק, ניתן להוסיף אפשרויות ניהול ישירות מתוך האפליקציה שלך. שים לב אפשרות זו לא עובדת על שרת מקומי או על דומיינים שאין להם גישה ציבורית.

en: If you don't yet have a license key, %1$sget Elementor Pro now%2$s.
he_IL: אם עדיין אין לך מפתח רישיון, %1$sתשיג אלמנטור פרו עכשיו%2$s.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
he_IL: אם יש ברשותך קוד קופון, אנא הזן אותו כאן.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
he_IL: אם קנית אצלנו בעבר, אנא הכנס את הפרטים שלך למטה. אם אתה לקוח חדש, המשך למקטע התשלום.

en: If your snippet includes jQuery, this will ensure it will work for all visitors. It may have a minor impact on loading speed.
he_IL: אם קטע הקוד שלך כולל jQuery, זה יבטיח שהוא יעבוד עבור כל המבקרים. עשויה להיות לכך השפעה קלה על מהירות הטעינה.

en: If you’d like a different style for a specific category, it’s easy to create a separate archive template whose condition is to only display when users are viewing that category’s list of posts.
he_IL: אם תרצה סגנון אחר לקטגוריה ספציפית, קל ליצור תבנית ארכיון נפרדת שמותנת להיות מוצגת רק כאשר משתמשים צופים ברשימת הפוסטים של אותה קטגוריה.

en: Ignore Sticky Posts
he_IL: התעלם מפוסטים דביקים

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Above
he_IL: תמונה מעל

en: Image Alt
he_IL: תגית alt של התמונה

en: Image Border
he_IL: גבול תמונה

en: Image Caption
he_IL: כיתוב תמונה

en: Image Field
he_IL: שדה תמונה

en: Image Fit
he_IL: התאמת תמונה

en: Image Inline
he_IL: תמונה בתוך השורה

en: Image Left
he_IL: תמונה משמאל

en: Image Overlay
he_IL: שכבת רקע לתמונה

en: Image Position
he_IL: מיקום תמונה

en: Image Ratio
he_IL: יחס תמונה

en: Image Resolution
he_IL: רזולוציית תמונה

en: Image Right
he_IL: תמונה מימין

en: Image Size
he_IL: גודל תמונה

en: Image Spacing
he_IL: ריווח תמונה

en: Image Stacked
he_IL: תמונה רוחבית

en: Image Title
he_IL: כותרת תמונה

en: Image Width
he_IL: רוחב תמונה

en: Import Template To Your Library
he_IL: יבא תבנית אל הספריה

en: Import template
he_IL: יבוא תבניות

en: In
he_IL: פנימה

en: In %s
he_IL: בתוך %s

en: In Categories
he_IL: בקטגוריות

en: In Tags
he_IL: בתגיות

en: In child %s
he_IL: בתת %s

en: In order to open a popup on selector click, please set your Popup Conditions
he_IL: כדי לפתוח פופאפ על ידי לחיצה על סלקטור, אנא הגדר את תנאי הפופאפ

en: In same Term
he_IL: באותה קטגוריה

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Include
he_IL: לכלול

en: Include By
he_IL: לכלול לפי

en: Include Context
he_IL: כולל תוכן הקשר

en: Incompatible archive
he_IL: קובץ ארכיון לא תקין

en: Indent
he_IL: הזחה

en: Indicate Watched
he_IL: מסומן כנצפה

en: Indicates whether next post must be within the same taxonomy term as the current post, this lets you set a taxonomy per each post type
he_IL: מציין אם הפוסט הבא חייב להיות באותו מונח טקסונומיה כמו הפוסט הנוכחי, זה מאפשר לך להגדיר טקסונומיה לכל סוג פוסט

en: Individual Pagination
he_IL: עימוד פרטני

en: Infinite Loop
he_IL: לולאה אינסופית

en: Infinite Scroll
he_IL: גלילה אינסופית

en: Infinite scroll
he_IL: גלילה אינסופית

en: Infinite scroll is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
he_IL: גלילה אינסופית אינה פעילה במהלך העריכה. הצג תצוגה מקדימה של הדף שלך כדי לראות אותה בפעולה.

en: Info
he_IL: מידע

en: Info Box
he_IL: תיבת מידע

en: Info Links
he_IL: קישורי מידע

en: Info Notices
he_IL: התראות מידע

en: Inline
he_IL: בתוך השורה

en: Inline List
he_IL: רשימה בתוך השורה

en: Inline Message Color
he_IL: צבע הודעה בתוך השורה

en: Input
he_IL: שדה

en: Input Size
he_IL: גודל שדה

en: Input placeholder
he_IL: טקסט פנימי לשדה

en: Insert the API keys provided in the stripe admin dashboard to start collecting payments on your website using Stripe.
he_IL: הכנס את מפתחות ה-API שסופקו בלוח הבקרה של ניהול סטרייפ כדי להתחיל לאסוף תשלומים באתר שלך באמצעות סטרייפ.

en: Inside
he_IL: בפנים

en: Install Now
he_IL: התקן עכשיו

en: Install and activate the Elementor plugin to access all the Pro features.
he_IL: התקן והפעל את התוסף אלמנטור כדי להשתמש בכל התכונות של אלמנטור פרו.

en: Install now
he_IL: התקן עכשיו

en: Installing…
he_IL: מתקין...

en: Instances
he_IL: מופעים

en: Integration requires an email field
he_IL: האינטגרציה דורשת שדה אימייל

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: Interactions
he_IL: אינטרקציות

en: Interactive
he_IL: אינטראקטיבי

en: Internal Links
he_IL: קישורים פנימיים

en: Internal URL
he_IL: URL פנימי

en: Internet Explorer
he_IL: אינטרנט אקספלורר

en: Invalid Form
he_IL: טופס לא חוקי

en: Invalid Form.
he_IL: טופס לא חוקי.

en: Invalid SVG Format, file not uploaded for security reasons
he_IL: פורמט SVG לא חוקי. הקובץ לא הועלה מטעמי אבטחה

en: Invalid form, reCAPTCHA validation failed.
he_IL: הטופס שגוי, אימות reCAPTCHA נכשל.

en: Invalid post type.
he_IL: סוג פוסט לא חוקי.

en: Is
he_IL: שווה ל

en: Is After
he_IL: אחרי

en: Is Before
he_IL: לפני

en: Is Empty
he_IL: ריק

en: Is Not
he_IL: לא שווה ל

en: Is not Empty
he_IL: לא ריק

en: It seems we can’t find what you’re looking for.
he_IL: נראה שלא הצלחנו למצוא את מה שחיפשת.

en: It will only appear on your website when all the conditions are met.
he_IL: הוא יופיע באתר שלך רק כאשר כל התנאים מתקיימים.

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Item
he_IL: פריט

en: Item #%d
he_IL: פריט #%d

en: Item #1
he_IL: פריט #1

en: Item #2
he_IL: פריט #2

en: Item #3
he_IL: פריט #3

en: Item Alignment
he_IL: יישור פריט

en: Item Gap
he_IL: מרווח בין פריטים

en: Item Layout
he_IL: פריסת פריט

en: Item Name
he_IL: שם פריט

en: Item Overlay
he_IL: מעבר על פריט

en: Item Position
he_IL: מיקום פריט

en: Item Ratio
he_IL: יחס פריט

en: Item Title
he_IL: כותרת פריט

en: Items
he_IL: פריטים

en: Items Indicator
he_IL: מחוון פריטים

en: Items Per Page
he_IL: מספר פריטים לעמוד

en: Jello
he_IL: ג׳לי

en: John Doe
he_IL: ישראל ישראלי

en: Justified
he_IL: מיושר לצדדים

en: Justify
he_IL: מיושר לצדדים

en: Keep Your Website’s Shine On
he_IL: שמור על הברק של האתר שלך

en: Keep your site's visitors happy when they get lost by displaying your recent posts, a search bar, or any information that might help the user find what they were looking for.
he_IL: שמור את מבקרי האתר שלך שמחים כשהם הולכים לאיבוד על ידי הצגת הפוסטים האחרונים שלך, סרגל חיפוש או כל מידע שעשוי לעזור למשתמש למצוא את מה שהוא חיפש.

en: Keep your website secure and compatible by updating your Elementor Pro website to the latest version.
he_IL: שמור על אתר האינטרנט שלך מאובטח ומותאם על ידי עדכון אתר אלמנטור פרו שלך לגרסה העדכנית ביותר.

en: Ken Burns Effect
he_IL: אפקט Ken Burns

en: Key
he_IL: מפתח

en: Kit ID
he_IL: מזהה קיט

en: Label
he_IL: תווית

en: Label Position
he_IL: מיקום תווית

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Language
he_IL: שפה

en: Large
he_IL: גדול

en: Last 30 days
he_IL: 30 ימים אחרונים

en: Last 7 days
he_IL: 7 ימים אחרונים

en: Last Modified
he_IL: שונה לאחרונה

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Latest Products
he_IL: המוצרים האחרונים

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Lazy Load
he_IL: טעינה עצלה

en: Learn More
he_IL: מידע נוסף

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: Learn more about adding custom code
he_IL: מידע נוסף על הוספת קטעי קוד

en: Leave a Note
he_IL: השאר פתק

en: Left
he_IL: שמאל

en: Less than or equal
he_IL: פחות מ או שווה ל

en: Level
he_IL: עוצמה

en: Leverage Elementor AI to instantly generate Custom Code for Elementor
he_IL: השתמש ב-Elementor AI כדי ליצור באופן מיידי קוד מותאם אישית עבור אלמנטור

en: License
he_IL: רישיון

en: License Mismatch
he_IL: רישיון לא תואם

en: License Settings
he_IL: הגדרות רישיון

en: License has been activated successfully.
he_IL: הרישיון הופעל בהצלחה.

en: License key is missing.
he_IL: מפתח הרישיון חסר.

en: Light
he_IL: בהיר

en: Lightbox
he_IL: לייטבוקס

en: Like
he_IL: לייק

en: Line Numbers
he_IL: מספרי שורה

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Text
he_IL: לינק טקסטואלי

en: Link Timeout
he_IL: פסק זמן לקישור

en: Link Type
he_IL: סוג קישור

en: Link for the Author Name and Image
he_IL: קישור לשם המחבר ולתמונה שלו

en: Link to media
he_IL: קישור למדיה

en: Linked to Global
he_IL: מקושר לגלובלי

en: Links
he_IL: קישורים

en: Links Color
he_IL: צבע קישורים

en: Links Hover Color
he_IL: צבע מעבר קישורים

en: List
he_IL: רשימה

en: List Item
he_IL: פריט רשימה

en: List Item #1
he_IL: פריט רשימה #1

en: List Item #2
he_IL: פריט רשימה #2

en: List Item #3
he_IL: פריט רשימה #3

en: List Items
he_IL: רשימת פריטים

en: Live Results
he_IL: תוצאות לייב

en: Live Secret key
he_IL: מפתח סודי חי

en: Load More
he_IL: טען עוד

en: Load Type
he_IL: סוג טעינה

en: Load on Click
he_IL: טען בלחיצה

en: Loader
he_IL: אנימצית טעינה

en: Loader Color
he_IL: צבע מחוון טעינה

en: Loading
he_IL: טוען

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location '%s' is not a core location.
he_IL: המיקום '%s' הוא לא מיקום ליבה.

en: Location Settings
he_IL: הגדרות מיקום

en: Log In
he_IL: התחברות

en: Log in to %1$syour account%2$s to get your license key.
he_IL: היכנס ל%1$sחשבון שלך%2$s כדי לקבל את מפתח הרישיון.

en: Logged In
he_IL: מחובר

en: Logged Out
he_IL: לא מחובר

en: Logged in Message
he_IL: הודעה למשתמשים מחוברים

en: Logical Combination
he_IL: שילוב לוגי

en: Login
he_IL: התחברות

en: Login Button
he_IL: כפתור התחברות

en: Login Messages
he_IL: הודעות התחברות

en: Login Status
he_IL: סטטוס התחברות

en: Login form
he_IL: טופס התחברות

en: Logout
he_IL: התנתק

en: Looks like you are using WooCommerce, while your theme does not support it. Please consider switching themes.
he_IL: נראה שאתה משתמש ב- WooCommerce, בעוד שהתבנית שלך אינו תומכת בכך. אנא שקול החלפת תבנית.

en: Loop
he_IL: לולאה

en: Loop Base
he_IL: בסיס הלולאה

en: Loop Carousel
he_IL: קרוסלת לולאה

en: Loop Carousel starts with a template.
he_IL: קרוסלת לולאה מתחילה בתבנית.

en: Loop Grid
he_IL: פריסת לולאה

en: Loop Grid starts with a template.
he_IL: פריסת לולאה מתחילה עם תבנית.

en: Loop Item
he_IL: פריט לולאה

en: Loop Items
he_IL: פריטי לולאה

en: Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
he_IL: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
he_IL: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.

en: Lost your password?
he_IL: שחזור סיסמה?

en: Lottie
he_IL: לוטי

en: Main
he_IL: ראשי

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Manage Subscription
he_IL: ניהול מנוי

en: Manage Your Font Files
he_IL: ניהול קבצי הגופנים

en: Manage and create all of your custom code here.<br />Organize all of your custom code and incorporate code snippets in your site. Add tracking codes, meta titles, and other scripts. Set display conditions, locations, and priority all from one place.
he_IL: נהל וצור את כל הקוד המותאם אישית שלך כאן.<br />ארגן את כל הקוד המותאם אישית ושלב קטעי קוד באתר שלך. הוסף קודי מעקב, מטא כותרות וסקריפטים אחרים. הגדר תנאי תצוגה, מיקומים ועדיפות הכל ממקום אחד.

en: Manage your site’s lightbox settings in the %1$sLightbox panel%2$s.
he_IL: נהל את הגדרות הלייטבוקס של האתר שלך בפאנל %1$sהלייטבוקס%2$s.

en: Manual Selection
he_IL: בחירה ידנית

en: Many Comment Format
he_IL: פורמט לתגובות מרובות

en: Margin
he_IL: שוליים חיצוניים

en: Mark Color
he_IL: צבע סימון

en: Mark as Read
he_IL: סמן כנקרא

en: Mark as Unread
he_IL: סמן כלא נקרא

en: Mark as read
he_IL: סמן כנקרא

en: Mark as unread
he_IL: סמן כלא נקרא

en: Marker
he_IL: סמן

en: Marker View
he_IL: תצוגת סמן

en: Masonry
he_IL: פסיפס

en: Max Height
he_IL: גובה מירבי

en: Max Weight
he_IL: משקל מקסימלי

en: Max Width
he_IL: רוחב מירבי

en: Max height
he_IL: גובה מירבי

en: Max length
he_IL: אורך מקסימלי

en: Max. Date
he_IL: תאריך מירבי

en: Max. File Size
he_IL: מקסימום גודל קובץ

en: Max. Files
he_IL: מקסימום קבצים

en: Max. Value
he_IL: ערך מקסימום

en: Meal Prep
he_IL: הכנת ארוחה

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media Carousel
he_IL: קרוסלת מדיה

en: Media File
he_IL: קובץ מדיה

en: Media format
he_IL: פורמט מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Meet Our Attributes
he_IL: הכירו את Attributes

en: Meet Our Custom CSS
he_IL: הכירו את CSS מותאם אישית

en: Meet Our Global Widget
he_IL: הכירו את הווידג'ט הגלובלי

en: Meet the new Theme Builder: more intuitive and visual than ever
he_IL: הכירו את בונה התבנית החדש: אינטואיטיבי וחזותי יותר מאי פעם

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Cart
he_IL: תפריט עגלת קניות

en: Menu Icon
he_IL: אייקון תפריט

en: Menu Items
he_IL: פריט בתפריט

en: Menu Name
he_IL: שם תפריט

en: Menu Order
he_IL: סדר תפריט

en: Menu Toggle
he_IL: כפתור פתיחת תפריט

en: Menus
he_IL: תפריטים

en: Merchant Account
he_IL: חשבון סוחר

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message Notices
he_IL: התראות הודעה

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Messenger
he_IL: מסנג'ר

en: Meta
he_IL: פרטים

en: Meta Border Color
he_IL: צבע מסגרת פרטים

en: Meta Data
he_IL: פרטי מידע

en: Meta Key
he_IL: פרטי מפתח

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Min Height
he_IL: מינימום גובה

en: Min Weight
he_IL: מינימום משקל

en: Min Width
he_IL: מינימום רוחב

en: Min length
he_IL: אורך מינימלי

en: Min. Date
he_IL: תאריך מינימלי

en: Min. Value
he_IL: ערך מינימום

en: Mini Cart
he_IL: מיני עגלה

en: Mini Cart Template
he_IL: תבנית תפריט עגלת קניות

en: Minimal
he_IL: מינימלי

en: Minimize Box
he_IL: מיזעור תיבה

en: Minimized On
he_IL: מזער במסך

en: Minimum number of comments: 5
he_IL: מספר תגובות מינימלי: 5

en: Minimum search characters
he_IL: מינימום אותיות לחיפוש

en: Minutes
he_IL: דקות

en: Mismatch
he_IL: אין תאימות

en: Missing
he_IL: חסר

en: Missing a temporary folder.
he_IL: חסרה תיקייה זמנית.

en: Mobile Dropdown
he_IL: תפריט נפתח במובייל

en: Monday
he_IL: יום שני

en: Month
he_IL: חודש

en: Month: %s
he_IL: חודש: %s

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Months
he_IL: חודשים

en: Motion Effects
he_IL: אפקטי תנועה

en: Mouse Effects
he_IL: אפקטי עכבר

en: Mouse Track
he_IL: מעקב עכבר

en: Move Item To Trash
he_IL: העבר פריט לפח

en: Move to Trash
he_IL: העבר לפח

en: Multiple
he_IL: רבים

en: Multiple Files
he_IL: קבצים מרובים

en: Multiple Selection
he_IL: בחירה מרובה

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: N/A
he_IL: ללא

en: Name
he_IL: שם

en: Native HTML5
he_IL: HTML5 מקורי

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Need help?
he_IL: צריך עזרה

en: Nested Spinners
he_IL: מעגלים מסתובבים פנימיים

en: Network
he_IL: רשת

en: Never lose another submission! Using "Actions After Submit" you can now choose to save all submissions to an internal database.
he_IL: לעולם אל תאבד עוד לידים! באמצעות "פעולות לאחר שליחה" ניתן לבחור לשמור את כל הטפסים שנשלחו למסד נתונים פנימי.

en: New
he_IL: חדש

en: New Font
he_IL: גופן חדש

en: New Font Type Name
he_IL: שם סוג גופן חדש

en: New Form
he_IL: טופס חדש

en: New Gallery
he_IL: גלריה חדשה

en: New Icon Set
he_IL: חבילת אייקונים חדשה

en: New code
he_IL: קוד חדש

en: New mention in Note #%1$s on %2$s - %3$s
he_IL: אזכור חדש בפתק #%1$s ב%2$s - %3$s

en: New message from "%s"
he_IL: הודעה חדשה מאת "%s"

en: New reply in Note #%1$s on %2$s - %3$s
he_IL: תגובה חדשה בפתק #%1$s ב- %2$s - %3$s

en: Next
he_IL: הבא

en: Next & Submit Button
he_IL: כפתור הבא ושליחה

en: Next &raquo;
he_IL: הבא &raquo;

en: Next Arrow
he_IL: חץ הבא

en: Next Button
he_IL: כפתור הבא

en: Next Icon
he_IL: האייקון הבא

en: Next Label
he_IL: כפתור הבא

en: Next Up
he_IL: הבא בתור

en: Next slide
he_IL: שקופית הבאה

en: No
he_IL: לא

en: No Comments
he_IL: אין תגובות

en: No Comments Format
he_IL: פורמט ללא תגובות

en: No Font Types found.
he_IL: לא נמצאו סוגי גופנים.

en: No Headings Found Message
he_IL: הודעה שלא נמצאו כותרות

en: No Label
he_IL: אין תווית

en: No More Posts Message
he_IL: הודעת אין יותר פוסטים

en: No Rating Reviews
he_IL: אין חוות דעת רייטינג

en: No Responses
he_IL: אין תגובות

en: No Templates found. Want to create one?
he_IL: לא נמצאה תבנית, רוצה לצור אחת?

en: No data
he_IL: אין מידע

en: No file was uploaded.
he_IL: לא הועלה קובץ.

en: No fonts found
he_IL: לא נמצאו גופנים

en: No fonts found in trash
he_IL: לא נמצאו גופנים בפח

en: No form actions.
he_IL: אין פעולות לטופס.

en: No header, no footer, just Elementor
he_IL: בלי הדר, בלי פוטר, רק אלמנטור

en: No headings were found on this page.
he_IL: לא נמצאו כותרות בעמוד זה

en: No icons found
he_IL: לא נמצאו אייקונים

en: No icons found in trash
he_IL: לא נמצאו אייקונים בפח

en: No instances
he_IL: אין מופעים של תבנית זו

en: No more posts message
he_IL: הודעת אין יותר פוסטים

en: No more posts to show
he_IL: אין יותר פוסטים להציג

en: No payment method connected. Contact seller.
he_IL: לא חובר אף אמצעי תשלום. צור קשר עם המוכר.

en: No products in the cart.
he_IL: לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

en: No project data was returned.
he_IL: לא הוחזרו נתוני פרוייקט.

en: No results
he_IL: אין תוצאות

en: No submissions found.
he_IL: לא נמצאו לידים

en: No taxonomies found
he_IL: לא נמצאו טקסונומיות

en: No taxonomy terms found.
he_IL: לא נמצאו מונחי טקסונומיה.

en: No thanks
he_IL: לא תודה

en: None
he_IL: ללא

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Not Found
he_IL: לא נמצא

en: Not Set
he_IL: לא הוגדר

en: Note #%1$s resolved on %2$s - %3$s
he_IL: פתק #%1$s סומן כפתור ב%2$s - %3$s

en: Note that these layout settings will override settings made in Appearance > Customize
he_IL: שים לב שהגדרות הפריסה הללו יעקפו את ההגדרות שבוצעו בעיצוב > התאמה אישית

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Note: Because of security reasons, you can ONLY use your current domain here.
he_IL: שים לב: בגלל סיבות אבטחה, ניתן להפנות אך ורק לקישור מתוך האתר הנוכחי.

en: Note: By default, only your last order is displayed while editing the orders section. You can see other orders on your live site or in the WooCommerce orders section
he_IL: הערה: כברירת מחדל, רק ההזמנה האחרונה שלך מוצגת בעת עריכת מקטע ההזמנות. אתה יכול לראות הזמנות אחרות באתר החי שלך או במקטע הזמנות בווקומרס

en: Note: Changes you make here will also be reflected in the WooCommerce settings on your WP dashboard
he_IL: שינויים שתבצע כאן יבואו לידי ביטוי גם בהגדרות ווקומרס בלוח הבקרה של וורדפרס.

en: Note: Item layout will switch to dropdown on any screen smaller than the selected breakpoint.
he_IL: הערה: פריסת התפריט תשתנה לתפריט נפתח בכל מסך הקטן מנקודת השבירה שנבחרה.

en: Note: Item will span across a number of columns.
he_IL: הערה: הפריט יתפרש על פני מספר עמודות.

en: Note: Repeat the alternate template once every chosen number of items.
he_IL: הערה: חזור על התבנית החלופית פעם אחת בכל מספר פריטים שנבחר.

en: Note: Scroll menu items if they don’t fit into their parent container.
he_IL: הערה: אפשר גלילת פריטי התפריט אם לא כולם נכנסים לקונטיינר שמכיל אותם.

en: Note: Static Items remain in place when new items are added to grid. Other items appear according to query settings.
he_IL: הערה: פריטים סטטיים נשארים במקומם כאשר פריטים חדשים מתווספים לגריד. פריטים אחרים מופיעים בהתאם להגדרות השאילתה.

en: Note: The Cross-Sells Query is available when creating a Cart page
he_IL: הערה: שאילתת מכירות צולבות זמינה בעת יצירת דף עגלה

en: Note: The Masonry option combined with Column Span might cause unexpected results and break the layout.
he_IL: הערה: אפשרות הפסיפס בשילוב עם פריסת עמודות עלול לגרום לתוצאות בלתי צפויות ולשבור את הפריסה.

en: Note: The Related Products Query is available when creating a Single Product template
he_IL: הערה: שאילתת המוצרים הקשורים זמינה בעת יצירת תבנית מוצר יחיד

en: Note: The Upsells Query is available when creating a Single Product template
he_IL: הערה: שאילתת קידום מכירות זמינה בעת יצירת תבנית מוצר יחיד

en: Note: This content cannot be changed due to local regulations.
he_IL: הערה: תוכן זה לא ניתן לשינוי עקב תקנות מקומיות.

en: Note: This control will only affect screen sizes Tablet and below
he_IL: הערה: בקר השליטה הזה משפיע רק על גדלי מסך טאבלט ומטה

en: Note: This label and placeholder are taken from the Billing section. You can change it there.
he_IL: הערה: התווית והטקסט-הפנימי לקוחים מתוך מקטע התשלום. ניתן לשנות אותם שם.

en: Note: This message will appear when no content is loaded in the grid.
he_IL: הערה: הודעה זו תופיע כאשר לא נטען תוכן בגריד.

en: Note: To find an order ID, go to the WP dashboard: WooCommerce > Orders
he_IL: כדי למצוא מספר זיהוי הזמנה, עבור ללוח הבקרה של וורדפרס: ווקומרס > הזמנות

en: Note: You can only track progress relative to Post Content on a single post template.
he_IL: הערה: אתה יכול לעקוב רק אחר ההתקדמות ביחס לתוכן פוסט בתבנית פוסט בודדת.

en: Noted on:
he_IL: צוין ב:

en: Notes
he_IL: פתקים

en: Notes Panel
he_IL: לוח פתקים

en: Notes Proxy
he_IL: הערות

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
he_IL: הערות לגבי ההזמנה שלך, למשל, הערות מיוחדות עבור המשלוח.

en: Nothing Found Message
he_IL: הודעה על תוכן לא נמצא

en: Notice Box
he_IL: קופסת התראה

en: Notice Text
he_IL: טקסט התראה

en: Notice Type
he_IL: סוג התראה

en: Notice! Please make sure to meet Stripe's guidelines regarding minimum charge amounts. %1$s Learn more. %2$s
he_IL: הודעה! אנא הקפד לעמוד בהנחיות של סטרייפ לגבי סכומי חיוב מינימליים. %1$s למידע נוסף. %2$s

en: Notices
he_IL: התראות

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Number
he_IL: מספר

en: Number & Text
he_IL: מספר וטקסט

en: Number of Comments
he_IL: מספר תגובות

en: Number of slides
he_IL: מספר השקפים

en: Number of taxonomies
he_IL: מספר טקסונומיות

en: Numbers
he_IL: מספרים

en: Numeric
he_IL: מספרי

en: OFF
he_IL: מכובה

en: OK
he_IL: אוקיי

en: ON
he_IL: פעיל

en: OR
he_IL: או

en: Oblique
he_IL: אלכסוני

en: Of Authors
he_IL: של מחברים

en: Of Categories
he_IL: של קטגוריות

en: Of Tags
he_IL: של תגיות

en: Off
he_IL: כבוי

en: Off-Canvas
he_IL: אופ-קנבס

en: Off-Canvas Name
he_IL: שם אופ-קאנבס

en: Off-canvas widget
he_IL: וידג׳ט אופ-קנבס

en: Offer Text
he_IL: תוכן הצעה

en: Official
he_IL: רשמי

en: Offset
he_IL: קיזוז

en: Offset Sides
he_IL: צדדי הקיזוז

en: Offset Width
he_IL: רוחב הקיזוז

en: Offset is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
he_IL: קיזוז אינו פעיל בזמן העריכה. הצג תצוגה מקדימה של הדף שלך כדי לראות אותו בפעולה.

en: On
he_IL: מופעל

en: On Click
he_IL: לאחר הקלקה

en: On Close
he_IL: בסגירה

en: On Hover
he_IL: במעבר עכבר

en: On Hover Out
he_IL: ביציאה ממעבר עכבר

en: On Load
he_IL: בטעינה

en: On Open
he_IL: בפתיחה

en: On Page Exit Intent
he_IL: ביציאה מהעמוד

en: On Page Load
he_IL: בזמן טעינת העמוד

en: On Scroll
he_IL: בזמן גלילה

en: On Scroll To Element
he_IL: לאחר גלילה לאלמנט

en: On desktop, this will affect the submenu. On mobile, this will affect the entire menu.
he_IL: בדסקטופ זה ישפיע על תפריט המשנה. במובייל זה ישפיע על התפריט כולו.

en: On page scroll
he_IL: בזמן גלילה

en: Once deleted, those notes will remain and include an indication that this user was deleted. If you wish, you can manually delete this user's notes.
he_IL: לאחר המחיקה, פתקים אלו יישארו ויכללו אינדיקציה שהמשתמש הזה נמחק. אם תרצה, תוכל למחוק באופן ידני את הפתקים של משתמש זה.

en: One Comment
he_IL: תגובה אחת

en: One Comment Format
he_IL: פורמט לתגובה אחת

en: One Response
he_IL: תגובה אחת

en: One column
he_IL: עמודה אחת

en: Only Top Level
he_IL: רק רמה עליונה

en: Only numbers and phone characters (#, -, *, etc) are accepted.
he_IL: מותר להשתמש רק במספרים ותווי טלפון (#, -, *, וכו').

en: Only yours
he_IL: רק שלך

en: Only zip files are allowed
he_IL: ניתן להעלות קבצי zip בלבד

en: Opacity
he_IL: שקיפות

en: Open
he_IL: פתח

en: Open %1$s
he_IL: פתח %1$s

en: Open %1$s %2$s
he_IL: פתח %1$s %2$s

en: Open %s
he_IL: פתח %s

en: Open %s In New Tab
he_IL: פתח %s בטאב חדש

en: Open By Selector
he_IL: פתח באמצעות סלקטור

en: Open Cart
he_IL: פתח עגלה

en: Open Off-Canvas
he_IL: פתח אופ-קנבס

en: Open On
he_IL: פתח ב

en: Open Popup
he_IL: פתח פופאפ

en: Open Site Editor
he_IL: פתח את עורך האתר

en: Open in new window
he_IL: פתיחה בלשונית חדשה

en: Open page in a new tab
he_IL: פתח עמוד בטאב חדש

en: Open table of contents
he_IL: פתח את תוכן העניינים

en: Open the cart every time an item is added.
he_IL: פתח את העגלה בכל פעם שנוסף פריט

en: Opposing Nested Rings
he_IL: טבעות פנימיות מנוגדות

en: Opposing Nested Spinners
he_IL: מעגלים מסתובבים פנימיים מנוגדים

en: Opposite
he_IL: הפוך

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Or
he_IL: או

en: Order
he_IL: מיון לפי

en: Order By
he_IL: סדר לפי

en: Order Date:
he_IL: תאריך הזמנה:

en: Order Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Order Email:
he_IL: אימייל הזמנה:

en: Order ID
he_IL: מספר זיהוי הזמנה

en: Order Notes
he_IL: הערות הזמנה

en: Order Number:
he_IL: מספר הזמנה:

en: Order Summary
he_IL: סיכום הזמנה

en: Order Total:
he_IL: סה"כ הזמנה:

en: Order Tracking Form
he_IL: טופס מעקב הזמנה

en: Ordering is not available if this widget is placed in your front page. Visible on frontend only.
he_IL: סידור המוצרים אינו זמין כאשר וידג׳ט זה מוצג בדף הבית שלך. ניתן לצפייה בחזית האתר בלבד.

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Organization name
he_IL: שם הארגון

en: Orientation
he_IL: כיוון

en: Original
he_IL: מקורי

en: Original Price
he_IL: מחיר מקורי

en: Other
he_IL: אחר

en: Our Bank Details
he_IL: פרטי הבנק שלנו

en: Out
he_IL: החוצה

en: Outline
he_IL: קו חיצוני

en: Outlook Calendar
he_IL: אאוטלוק קלנדר

en: Outside
he_IL: בחוץ

en: Overlap
he_IL: חפיפה

en: Overlay
he_IL: שכבת רקע

en: Overlay Color
he_IL: צבע כיסוי

en: Overline
he_IL: קו עליון

en: Padding
he_IL: שוליים פנימיים

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page Layout
he_IL: פריסת עמוד

en: Page Limit
he_IL: הגבלת עמודים

en: Page Not Found
he_IL: עמוד אינו נמצא

en: Page Parent
he_IL: עמוד הורה

en: Page Reload
he_IL: טעינה מחדש של עמוד

en: Page Title
he_IL: כותרת עמוד

en: Page Transitions
he_IL: מעבר עמוד

en: Page URL
he_IL: קישור לעמוד

en: Page Views
he_IL: עמודים נצפים

en: Page:
he_IL: עמוד:

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Panel
he_IL: לוח

en: Paragraph Spacing
he_IL: ריווח פסקאות

en: Parameter Name
he_IL: שם הפרמטר

en: Parent
he_IL: הורה

en: Parent Comment
he_IL: תגובות אב

en: Parent ID
he_IL: מזהה אב

en: Password
he_IL: ססמה

en: Password Label
he_IL: תווית ססמה

en: Password Placeholder
he_IL: טקסט פנימי לסיסמה

en: Past Day
he_IL: יום אחרון

en: Past Month
he_IL: חודש אחרון

en: Past Quarter
he_IL: רבעון אחרון

en: Past Week
he_IL: שבוע אחרון

en: Past Year
he_IL: שנה אחרונה

en: Paste URL
he_IL: הדבק URL

en: Paste URL or type
he_IL: הדבק URL או הקלד

en: Paste display conditions
he_IL: הדבק תנאי תצוגה

en: Paste the URL of the Facebook page.
he_IL: הדבק את ה URL של עמוד הפייסבוק.

en: Pause
he_IL: מושהה

en: Pause %1$s
he_IL: עצור %1$s

en: Pause on Hover
he_IL: השהה במעבר עכבר

en: Pause on Interaction
he_IL: השהה באינטראקציה

en: Pause on hover
he_IL: השהה במעבר עכבר

en: Pause on interaction
he_IL: השהה באינטראקציה

en: PayPal Account
he_IL: חשבון פייפל

en: PayPal Button
he_IL: כפתור פייפל

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Payment Details
he_IL: פרטי תשלום

en: Payment Method:
he_IL: שיטת תשלום:

en: Per
he_IL: לכל

en: Percentage
he_IL: אחוז

en: Percentage Position
he_IL: מיקום אחוזים

en: Period
he_IL: פרק זמן

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Persisting
he_IL: תמיד

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Picture Size
he_IL: גדול תמונה

en: Picture of %s
he_IL: תמונה של %s

en: Placeholder
he_IL: טקסט פנימי

en: Placeholder Color
he_IL: טקסט פנימי לצבע

en: Plain
he_IL: פשוט

en: Plain Permalink
he_IL: מבנה קישור פשוט

en: Play
he_IL: הפעל

en: Play %1$s
he_IL: נגן %1$s

en: Play Icon
he_IL: אייקון הפעלה

en: Play Speed
he_IL: מהירות ניגון

en: Play Video
he_IL: נגן סרטון

en: Playlist
he_IL: רשימת השמעה

en: Playlist Items
he_IL: פרטי רשימת השמעה

en: Playlist Name
he_IL: שם רשימת ההשמעה

en: Please activate your license to get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
he_IL: יש להפעיל את הרישיון כדי לקבל עדכונים, תמיכת פרימיום וגישה בלתי מוגבלת לספריית הטמפלטים.

en: Please connect to Elementor in order to activate license.
he_IL: יש להתחבר אל אלמנטור כדי להפעיל את הרישיון.

en: Please enable the Review Rating
he_IL: אנא אפשר את דירוג חוות הדעת

en: Please enter a valid URL
he_IL: יש להזין URL חוקי

en: Please enter your license key here
he_IL: יש להזין את המפתח הרישיון כאן

en: Please enter your license key.
he_IL: יש להזין מפתח רישיון.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page. This field allows %1$sA-z 0-9%2$s & underscore chars without spaces.
he_IL: יש להגדיר ID ייחודי שלא קיים בשדה אחר בטופס. בשדה זה ניתן להזין תווים מסוג %1$sA-z 0-9%2$s או קו תחתון ללא רווחים.

en: Please note that switching on this option will disable some of the design controls.
he_IL: הפעלה של אפשרות זו תבטל את חלק מאפשרויות העיצוב.

en: Please note that this user has notes/replies in Elementor Notes feature.
he_IL: שים לב שלמשתמש זה יש הערות/תשובות בתכונת פתקי אלמנטור.

en: Please note: The Stripe name and logos are trademarks or service marks of Stripe, Inc. or its affiliates in the U.S. and other countries. %s Other names may be trademarks of their respective owners.
he_IL: שים לב: השם והסמלים של סטרייפ הם סימנים מסחריים או סימני שירות של סטרייפ בע״מ, או החברות המסונפות שלה בארה"ב ובמדינות אחרות. %s שמות אחרים עשויים להיות סימנים מסחריים של בעליהם בהתאמה.

en: Please refresh the page and try again.
he_IL: אנא רענן את העמוד ונסה שנית

en: Please select a taxonomy.
he_IL: נא לבחור טקסונומיה

en: Please set a valid product
he_IL: יש להגדיר מוצר חוקי

en: Please set the embed type
he_IL: יש להזין את סוג האמבד

en: Plural
he_IL: רבים

en: Pointer
he_IL: חיווי

en: Pointer Color
he_IL: צבע סמן

en: Pointer Width
he_IL: רוחב סמן

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Popular Font Types
he_IL: סוגי גופנים פופולריים

en: Popularity
he_IL: פופולרי

en: Popup
he_IL: פופאפ

en: Popups
he_IL: פופאפים

en: Portfolio
he_IL: פורטפוליו

en: Position
he_IL: מיקום

en: Position in grid
he_IL: מיקום בגריד

en: Post
he_IL: פוסט

en: Post Code
he_IL: מיקוד

en: Post Comments
he_IL: תגובות פוסט

en: Post Content
he_IL: תוכן פוסט

en: Post Custom Field
he_IL: שדה מיוחד

en: Post Date
he_IL: תאריך פוסט

en: Post Excerpt
he_IL: תקציר פוסט

en: Post ID
he_IL: ה-ID של הפוסט

en: Post Image Attachments
he_IL: קבצים מצורפים לפוסט

en: Post Info
he_IL: פרטי פוסט

en: Post Modified
he_IL: תאריך שינוי פוסט

en: Post Navigation
he_IL: ניווט בין פוסטים

en: Post Published
he_IL: תאריך פרסום

en: Post Taxonomy
he_IL: טקסונומיית פוסטים

en: Post Terms
he_IL: מונחי פוסט

en: Post Time
he_IL: זמן פרסום הפוסט

en: Post Title
he_IL: כותרת פוסט

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Post URL
he_IL: כתובת פוסט

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts Archive
he_IL: ארכיון פוסטים

en: Posts Per Page
he_IL: מספר פוסטים בעמוד

[ctx: Posts Query Control]
en: Manual Selection
he_IL: בחירה ידנית

en: Posts widget doesn't exist
he_IL: וידג'ט פוסטים לא קיים

en: Powered by
he_IL: מופעל באמצעות

en: Powered by %s
he_IL: מופעל באמצעות %s

en: Pre Text
he_IL: טקסט מקדים

en: Preloader
he_IL: טעינה מקדימה

en: Preloader Delay
he_IL: השהיית טעינה מראש

en: Pretty Permalink
he_IL: מבנה קישורים ידידותי

en: Prev
he_IL: קודם

en: Prevent Closing on ESC Overlay
he_IL: מנע סגירה בלחיצה על אסקייפ

en: Prevent Closing on ESC key
he_IL: מנע סגירה על ידי כפתור ESC

en: Prevent Closing on Overlay
he_IL: מנע סגירה בלחיצה על שכבת רקע

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview Changes
he_IL: הצג שינויים

en: Preview Dynamic Content as
he_IL: תצוגת תוכן דינאמי כ

en: Preview Page Transition
he_IL: תצוגה מקדימה למעבר עמוד

en: Preview Settings
he_IL: הגדרות תצוגה מקדימה

en: Preview a specific post or item
he_IL: תצוגה מקדימה של פוסט או פריט ספציפי

en: Preview order with
he_IL: תצוגה מקדימה של ההזמנה עם

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Previous Arrow
he_IL: חץ קודם

en: Previous Button
he_IL: כפתור קודם

en: Previous Icon
he_IL: האייקון הקודם

en: Previous Label
he_IL: כפתור הקודם

en: Previous slide
he_IL: שקופית קודמת

en: Previous/Next
he_IL: הקודם/הבא

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price List
he_IL: רשימת מחירים

en: Price Table
he_IL: טבלת מחיר

en: Price Tag
he_IL: תגית מחיר

en: Price and Quantity
he_IL: מחיר וכמות

en: Pricing
he_IL: מחירון

en: Pricing & Payments
he_IL: תמחור ותשלומים

en: Primary Color
he_IL: צבע ראשי

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Pro
he_IL: פרו

en: Proceed to Checkout
he_IL: התקדם לצ׳ק אאוט

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Archive
he_IL: ארכיון מוצרים

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצר

en: Product Content
he_IL: תוכן מוצר

en: Product Data Tabs
he_IL: לשוניות מוצר

en: Product Gallery
he_IL: גלריית מוצר

en: Product Image
he_IL: תמונת מוצר

en: Product Images
he_IL: תמונות מוצר

en: Product Link
he_IL: קישור מוצר

en: Product Meta
he_IL: פרטי מוצר

en: Product Name
he_IL: שם המוצר

en: Product Post
he_IL: פוסט מוצר

en: Product Posts
he_IL: פוסט מוצרים

en: Product Price
he_IL: מחיר מוצר

en: Product Rating
he_IL: רייטינג מוצר

en: Product Related
he_IL: מוצרים קשורים

en: Product SKU
he_IL: מק"ט מוצר

en: Product Sale
he_IL: תווית מוצר במבצע

en: Product Short Description
he_IL: תקציר מוצר

en: Product Stock
he_IL: מלאי מוצר

en: Product Taxonomy
he_IL: טקסונומיה של מוצרים

en: Product Terms
he_IL: מונחי מוצר

en: Product Title
he_IL: כותרת מוצר

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products Archive
he_IL: ארכיון מוצרים

en: Products Archives
he_IL: ארכיוני מוצרים

en: Products Count
he_IL: מספר מוצרים

en: Products Per Page
he_IL: מספר מוצרים בעמוד

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile Photos
he_IL: תמונות פרופיל

en: Profile Picture
he_IL: תמונת פרופיל

en: Progress
he_IL: התקדמות

en: Progress Bar
he_IL: בר התקדמות

en: Progress Color
he_IL: צבע התקדמות

en: Progress Indicator
he_IL: מחוון התקדמות

en: Progress Tracker
he_IL: מד התקדמות

en: Progress relative to
he_IL: התקדמות יחסית ל

en: Project ID
he_IL: מזהה פרוייקט

en: Project not found.
he_IL: הפרוייקט לא נמצא.

en: Protected Posts
he_IL: פוסטים מוגנים בססמה

en: Publish Settings
he_IL: הגדרות פרסום

en: Pulse
he_IL: פעימה

en: Pulsing Dots
he_IL: נקודות פועמות

en: Purchase Button
he_IL: כפתור רכישה

en: Purchase Summary
he_IL: סיכום רכישה

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Quantity Borders
he_IL: מסגרת כמות

en: Query
he_IL: שאילתא

en: Query ID
he_IL: מזהה שאילתא

en: Quotation
he_IL: ציטוט

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Radio
he_IL: אפשרויות בחירה

en: Radio Button
he_IL: אפשרות בחירה

en: Radio Buttons
he_IL: אפשרויות בחירה

en: Random
he_IL: אקראי

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Rating Count
he_IL: מספר רייטינג

en: Ratio
he_IL: יחס

en: Re-open
he_IL: פתח מחדש

en: Reaction
he_IL: תגובה

en: Reactivate License
he_IL: להפעיל רישיון מחדש

en: Read
he_IL: נקרא

en: Read Less Label
he_IL: תווית קרא פחות

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Read More Label
he_IL: תווית קרא עוד

en: Read More Text
he_IL: טקסט קרא עוד

en: Read More »
he_IL: קרא עוד »

en: Read more about %s
he_IL: קרא עוד אודות %s

en: Read only
he_IL: קריאה בלבד

en: Recent Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Recent posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Recommend
he_IL: מומלץ

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: Redirect
he_IL: הפניית URL

en: Redirect After Login
he_IL: הפניה לאחר התחברות

en: Redirect After Logout
he_IL: הפניה לאחר התנתקות

en: Redirect After Success
he_IL: הפניה לאחר הצלחה בתשלום

en: Redirect To
he_IL: הפניה אל

en: Redirect URL
he_IL: כתובת הפניה

en: Redirect to link after selected timeout
he_IL: מעבר לקישור לאחר פרק זמן נבחר

en: Referer
he_IL: מפנה

en: Referrer
he_IL: מקור ההפניה

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Registration Date
he_IL: תאריך הרשמה

en: Regular Price
he_IL: מחיר רגיל

en: Reinstall
he_IL: התקנה מחדש

en: Related
he_IL: באותו נושא

en: Related Products
he_IL: מוצרים קשורים

en: Reload Editor
he_IL: רענן את העורך

en: Reload Page
he_IL: טעינת עמוד מחדש

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Remember to add the domain to your %1$sApp Domains%2$s
he_IL: זוכר להוסיף את הדומיין אל %1$sApp Domains%2$s שלך

en: Remote IP
he_IL: IP השולח

en: Remove Item
he_IL: הסר פריט

en: Remove Item Icon
he_IL: הסרת אייקון

en: Remove icon
he_IL: הסר איקון

en: Remove this item
he_IL: הסרת פריט זה

en: Rename
he_IL: שינוי שם

en: Rename Site Part
he_IL: שנה את שם חלק האתר

en: Renderer
he_IL: שיטת מסירה

en: Renew Now
he_IL: חדש עכשיו

en: Renew now
he_IL: חדש כעת

en: Renew to unlock all Elementor Pro features
he_IL: חדש כדי לפתוח את כל התכונות של אלמנטור פרו

en: Renew your Elementor Pro subscription to get %s and dozens more Pro widgets to expand your web-creation toolbox.
he_IL: חדש את מנוי האלמנטור פרו שלך כדי לקבל %s ועוד עשרות ווידג'טים של פרו שירחיבו את ארגז הכלים שלך ליצירת אתרי אינטרנט.

en: Renew your license today, and get an exclusive, time-limited %s discount.
he_IL: חדש את הרישיון עוד היום, וקבל הנחה בלעדית ומוגבלת בזמן בסך %s.

en: Repeater State - hidden
he_IL: מצב שדה ריפטר - נסתר

en: Repeating Bar
he_IL: בר רפטטיבי

en: Replaces the default WooCommerce Empty Cart screen with a custom template. (Don’t have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s)
he_IL: מחליף את מסך ברירת המחדל לעגלה ריקה של ווקומרס עם תבנית מותאמת אישית. (אין לך אחת? עבור אל %1$sתבניות שמורות%2$s)

en: Replaces the default WooCommerce customer dashboard screen with a custom template. (Don't have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s.)
he_IL: מחליף את מסך ברירת מחדל של לוח הבקרה ללקוח ווקומרס בתבנית מותאמת אישית. (אין לך? עבור אל %1$sתבניות שמורות%2$s.)

en: Reply
he_IL: תגובה

en: Reply Button
he_IL: כפתור תגובה

en: Reply-To
he_IL: אימייל תגובה

en: Request Locked
he_IL: בקשה נעולה

en: Request Parameter
he_IL: פרמטר בקשה

en: Required
he_IL: חובה

en: Required Field
he_IL: שדה חובה

en: Required Mark
he_IL: סימון שדה חובה

en: Requirements that have to be met for the popup to open.
he_IL: דרישות שיש לעמוד בהן כדי לפתוח את הפופאפ.

en: Resizable
he_IL: גודל ניתן לשינוי

en: Resolve
he_IL: לפתור

en: Resources
he_IL: משאבים

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Results
he_IL: תוצאות

en: Results for search
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Returning Customer
he_IL: לקוח חוזר

en: Returning customer?
he_IL: לקוח חוזר?

en: Reverse
he_IL: הפוך

en: Reverse Time
he_IL: זמן הפוך

en: Review
he_IL: ביקורת

en: Review Count
he_IL: מספר ביקורות

en: Reviews
he_IL: ביקורות

en: Revision restored.
he_IL: גרסה שוחזרה

en: Ribbon
he_IL: רצועת טקסט

en: Right
he_IL: ימין

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Rollback Pro Version
he_IL: חזרה לגרסת פרו קודמת

en: Rollback to Previous Version
he_IL: חזרה לגרסה קודמת

en: Rotate
he_IL: סיבוב

en: Rotating Text
he_IL: טקסט מתחלף

en: Round Ticket
he_IL: כרטיס מעוגל

en: Rounded
he_IL: מעוגל

en: Rounded Edges
he_IL: קצוות מעוגלים

en: Row
he_IL: שורה

en: Row Height
he_IL: גובה שורה

en: Rows
he_IL: שורות

en: Rows Gap
he_IL: ריווח בין שורות

en: Rubber Band
he_IL: גומי

en: SDK Token
he_IL: SDK אסימון

en: SKU
he_IL: מק"ט

en: SMS
he_IL: סמס

en: SVG fonts allow SVG to be used as glyphs when displaying text, Used by Legacy iOS
he_IL: גופן SVG מאפשר להשתמש בקבצי SVG כגליפים בהצגת טקסט, משמש מכשירי iOS ישנים

en: Safari
he_IL: ספארי

en: Sale
he_IL: מבצע

en: Sale Flash
he_IL: באנר סייל

en: Sale Price
he_IL: מחיר מבצע

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: Sample Video
he_IL: וידאו לדוגמה

en: Sandbox
he_IL: ארגז חול

en: Sandbox Email Account
he_IL: חשבון דוא"ל של ארגז החול

en: Saturday
he_IL: יום שבת

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save %s
he_IL: שמירת %s

en: Save & Close
he_IL: שמור וסגור

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Your First Global Widget
he_IL: שמור את הוידג'ט הגלובלי הראשון שלך

en: Save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
he_IL: שמור את הוידג'ט כגלובל, ואז הוסף אותו לכל מקום. כל עריכה תעדכן אותו בו זמנית בכל מקום.

en: Save media to the cloud
he_IL: שמירת מדיה בענן

en: Save your widget as a global widget
he_IL: שמור את הוידג'ט כוידג'ט גלובלי

en: Say hello to %s WooCommerce notices!
he_IL: אמור שלום ל%s הודעות ווקומרס!

en: Scale
he_IL: קנה מידה

en: Schedule date and time
he_IL: קבע תאריך ושעה

en: Score Threshold
he_IL: סף ציון

en: Score threshold should be a value between 0 and 1, default: 0.5
he_IL: סף הציון אמור להיות ערך בין 0 ל-1, ברירת מחדל: 0.5

en: Scroll
he_IL: גלילה

en: Scroll Direction
he_IL: כיוון גלילה

en: Scroll Padding
he_IL: שוליים קפיצת גלילה

en: Scroll Snap
he_IL: קפיצת גלילה

en: Scroll Snap Stop
he_IL: עצירת קפיצת גלילה

en: Scroll Speed
he_IL: מהירות גלילה

en: Scroll items if they don’t fit into their parent container
he_IL: גלול פריטים אם הם לא מתאימים לקונטיינר האב שלהם

en: Scroll speed
he_IL: מהירות גלילה

en: Scrolling Effects
he_IL: אפקט גלילה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search & Select
he_IL: חיפוש ובחירה

en: Search Engines
he_IL: מנועי חיפוש

en: Search Field
he_IL: שדה חיפוש

en: Search Font
he_IL: חיפוש גופן

en: Search Font Types
he_IL: חיפוש סוגי גופנים

en: Search Form
he_IL: טופס חיפוש

en: Search Icon Set
he_IL: חיפוש חבילת אייקונים

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search Term
he_IL: מונח חיפוש

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: Searching...
he_IL: חיפוש...

en: Second item on the list
he_IL: הפריט השני ברשימה

en: Secondary Color
he_IL: צבע משני

en: Secondary Title
he_IL: כותרת משנית

en: Secondary Titles
he_IL: כותרות משנה

en: Seconds
he_IL: שניות

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Section
he_IL: אזור

en: Section Title
he_IL: כותרת אזור

en: Section Titles
he_IL: כותרות אזור

en: Sections
he_IL: מקטע

en: Seen by
he_IL: נראה על ידי

en: Select
he_IL: בחירה

en: Select .%s file
he_IL: בחירת קובץ .%s

en: Select Off-canvas
he_IL: בחירת אופ-קנבס

en: Select Roles
he_IL: בחירת תפקידים

en: Select a date
he_IL: בחר תאריך

en: Select a location
he_IL: בחירת מיקום

en: Select a page
he_IL: בחירת עמוד

en: Select a taxonomy
he_IL: בחר טקסונומיה

en: Select a time
he_IL: בחר זמן

en: Select a widget
he_IL: בחר וידג׳ט

en: Select an element on the page to leave a comment, ask a question, etc.
he_IL: בחר אלמנט בעמוד כדי להשאיר תגובה, לשאול שאלה וכו'.

en: Select an option
he_IL: בחר אפשרות

en: Select bulk action
he_IL: בחר פעולה על פריטים מרובים

en: Select field
he_IL: בחירת שדה

en: Select post type
he_IL: בחר סוג פוסט

en: Select sections of the cart to customize:
he_IL: בחר מקטעים של העגלה להתאמה אישית

en: Select sections of the checkout to customize:
he_IL: בחר מקטעים מעמוד הצ׳ק אאוט להתאמה אישית

en: Select the pages you want to use as your default WooCommerce shop pages
he_IL: בחר את הדפים שבהם ברצונך להשתמש בתור דפי ברירת המחדל של חנות הווקומרס שלך

en: Select...
he_IL: בחירה...

en: Selected Text
he_IL: טקסט נבחר

en: Selected loop grid
he_IL: פריסת לולאה נבחרת

en: Selector
he_IL: סלקטור

en: Self Hosted
he_IL: אחסון עצמי

en: Send
he_IL: שליחה

en: Send Additional Data to Drip
he_IL: שליחת מידע נוסף ל Drip

en: Send As
he_IL: שלח כ

en: Send all form fields to drip as custom fields
he_IL: שלח את כל שדות הטופס אל Drip כשדות מותאמים

en: Send files
he_IL: שלח קבצים

en: Separate Font Types with commas
he_IL: הפרדת סוגי גופנים בפסיקים

en: Separate emails with commas
he_IL: ניתן להפריד אימיילים עם פסיקים

en: Separator
he_IL: מפרידון

en: Separator Between
he_IL: מפרידון

en: Separator Color
he_IL: צבע מפריד

en: Separator Width
he_IL: עובי המפריד

en: Sequence Duration
he_IL: משך הרצף

en: Sequenced Animation
he_IL: רצף אנימציה

en: Server Error
he_IL: שגיאת שרת

en: Server Time
he_IL: זמן שרת

en: Services
he_IL: שירותים

en: Session
he_IL: סשן

en: Sessions
he_IL: ביקורים

en: Set
he_IL: הוגדר

en: Set custom Hotspot size that will only affect this specific hotspot.
he_IL: הגדר גודל מותאם שישפיע ספציפית רק על הנקודה החמה הזו.

en: Set custom Tooltip opening that will only affect this specific hotspot.
he_IL: הגדר פתיחה מותאמת לטקסט המרחף שישפיע רק על הנקודה החמה הזו.

en: Set custom attributes for the wrapper element. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character.
he_IL: הגדירו מאפיינים מותאמים עבור הרכיב העוטף. כל תכונה בשורה נפרדת. הפרידו את המפתח מהערך באמצעות התו %s.

en: Set custom style that will only affect this specific slide.
he_IL: הגדר סגנון מותאם שישפיע רק על השקופית הספציפית הזו.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
he_IL: הגדר כמה שקופיות מגלגלים לכל החלקה.

en: Set one or more conditions for this element
he_IL: הגדר תנאי אחד או יותר עבור אלמנט זה

en: Set the conditions that determine where your %s is used throughout your site.
he_IL: הגדר את התנאים שקובעים היכן ה%s יהיה בשימוש ברחבי האתר שלך.

en: Set the conditions that determine where your code snippet is used throughout your site.
he_IL: הגדר את התנאים שקובעים היכן יעשה שימוש בקטע הקוד שלך על פני האתר שלך.

en: Set the conditions that determine where your template is used throughout your site.
he_IL: הגדר את התנאים הקובעים היכן התבנית תהיה בשימוש.

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up on the page. This only affects the frontend.
he_IL: הגדר "כן" כדי להמנע מתצוגה של פוסט מספר פעמים בעמוד, אפשרות זו משפיעה רק על התצוגה בחזית.

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up. This only effects the frontend.
he_IL: בחר ׳כן׳ כדי למנוע הופעה כפולה של פוסטים. אפקטיבי רק בחזית האתר.

en: Set to `Disable` in order to use your Theme's or WooCommerce's mini-cart template instead of Elementor's.
he_IL: בחר באפשרות 'להשבית' כדי להשתמש בתבנית העגלה של ערכת העיצוב שלך או של ווקומרס במקום בשל אלמנטור.

en: Set to include parent comment (if URL is a reply).
he_IL: הגדר לכלול תגובה מקורית (אם התשובה היא כתובת URL).

en: Set your %1$s in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
he_IL: הגדר את %1$s שלך בתוך %2$sהגדרות האינטגרציות%3$s.

en: Set your Facebook App ID in the %1$sIntegrations Settings%2$s
he_IL: הגדר את מזהה אפליקציית הפייסבוק שלך ב%1$sהגדרות האינטגרציות%2$s

en: Setting a ‘Before’ date will show all the posts published until the chosen date (inclusive).
he_IL: הגדרת תאריך 'לפני' תציג את כל הפוסטים שפורסמו עד לתאריך שנבחר (כולל).

en: Setting an ‘After’ date will show all the posts published since the chosen date (inclusive).
he_IL: הגדרת תאריך 'אחרי' תציג את כל הפוסטים שפורסמו מאז התאריך שנבחר (כולל).

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Shadow
he_IL: הצללה

en: Shake
he_IL: ניעור

en: Shape
he_IL: צורה

en: Shape Divider
he_IL: מפרידון צורה

[ctx: Shapes]
en: Circle
he_IL: עיגול

[ctx: Shapes]
en: Curly
he_IL: מתולתל

[ctx: Shapes]
en: Diagonal
he_IL: אלכסוני

[ctx: Shapes]
en: Double
he_IL: כפול

[ctx: Shapes]
en: Double Underline
he_IL: קו תחתון כפול

[ctx: Shapes]
en: Strikethrough
he_IL: קו חוצה

[ctx: Shapes]
en: Underline
he_IL: קו תחתון

[ctx: Shapes]
en: Underline Zigzag
he_IL: קו תחתון מזוגזג

en: Share Button
he_IL: כפתור שיתוף

en: Share Buttons
he_IL: כפתורי שיתוף

en: Share on %s
he_IL: שיתוף ב %s

en: Share your thoughts with a Note
he_IL: שתף את מחשבותיך באמצעות פתק

en: Sharing
he_IL: שיתוף

en: Ship to a different address?
he_IL: לשלוח לכתובת אחרת?

en: Shipping Address
he_IL: כתובת למשלוח

en: Shipping Details
he_IL: פרטי משלוח

en: Shipping Price
he_IL: מחיר משלוח

en: Shop
he_IL: חנות

en: Shop Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Shop Page
he_IL: עמוד חנות

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Shortcode
he_IL: שורטקוד

en: Shorten
he_IL: מקוצר

en: Show
he_IL: הצג

en: Show All
he_IL: הצג הכל

en: Show Close Button After
he_IL: הצג כפתור סגירה לאחר

en: Show Home Title
he_IL: הצג כותרת עמוד בית

en: Show Image
he_IL: הצגת תמונה

en: Show Label
he_IL: הצג כותרת

en: Show Less
he_IL: הצג פחות

en: Show Message
he_IL: הצג הודעה

en: Show More
he_IL: הצג עוד

en: Show Quantity
he_IL: הצג כמות

en: Show Result Count
he_IL: הצג מספר תוצאות

en: Show Text
he_IL: הצג טקסט

en: Show Thumbnail
he_IL: הצג תמונת פוסט

en: Show Title
he_IL: הצג כותרת

en: Show after X page views
he_IL: הצג לאחר X עמודים נצפים

en: Show after X sessions
he_IL: הצג לאחר X ביקורים

en: Show captions if available (only on desktop).
he_IL: הצג תיאור אם זמין (רק בתצוגת דסקטופ).

en: Show me how
he_IL: הראה לי כיצד

en: Show more details
he_IL: הצג פרטים נוספים

en: Show on browsers
he_IL: הצג לפי דפדפנים

en: Show on devices
he_IL: הצג לפי מכשיר

en: Show resolved
he_IL: הצג פתורים

en: Show the full text of the post
he_IL: הצג את הטקסט המלא של הפוסט

en: Show unread only
he_IL: הצג לא נקראו בלבד

en: Show up to X times
he_IL: הצג עד X פעמים

en: Show when arriving from
he_IL: הצג מתי שמגיעים מ

en: Showcase
he_IL: תצוגה

en: Side Cart
he_IL: עגלת צד

en: Single
he_IL: יחיד

en: Single Page
he_IL: עמוד יחיד

en: Single Pages
he_IL: תבנית עמודים

en: Single Post
he_IL: פוסט יחיד

en: Single Posts
he_IL: תבנית עמודי פוסט

en: Single Product
he_IL: מוצר יחיד

en: Single Product Page
he_IL: עמוד מוצר יחיד

en: Single Products
he_IL: תבנית עמודי מוצר

en: Singles
he_IL: תבניות יחיד

en: Singular
he_IL: עמוד תוכן

en: Site
he_IL: אתר

en: Site Key
he_IL: מפתח אתר

en: Site Logo
he_IL: לוגו אתר

en: Site Tagline
he_IL: תיאור אתר

en: Site Title
he_IL: כותרת אתר

en: Site URL
he_IL: כתובת אתר

en: Site pages
he_IL: עמודי אתר

en: Sitemap
he_IL: מפת אתר

en: Size
he_IL: גודל

en: Size in MB
he_IL: גודל ב-MB

en: Size is in MB. If you need to increase max upload size please contact your hosting.
he_IL: גודל ב-MB. אם אתה צריך להגדיל את גודל ההעלאה המרבי, יש ליצור קשר עם חברת האכסון.

en: Skin
he_IL: סקין

en: Skip Taxonomy
he_IL: דלג על טקסונומיה

en: Slack
he_IL: סלאק

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide #%d
he_IL: שקופית #%d

en: Slide #1
he_IL: שקופית #1

en: Slide #2
he_IL: שקופית #2

en: Slide #3
he_IL: שקופית #3

en: Slide 1 Heading
he_IL: כותרת שקופית 1

en: Slide 2 Heading
he_IL: כותרת שקופית 2

en: Slide 3 Heading
he_IL: כותרת שקופית 3

en: Slide By Direction
he_IL: גלישה על פי כיוון

en: Slide Heading
he_IL: כותרת שקופית

en: Slide In Down
he_IL: גלילה פנימה למטה

en: Slide In Left
he_IL: גלילה פנימה שמאלה

en: Slide In Right
he_IL: גלילה פנימה ימינה

en: Slide In Up
he_IL: גלילה פנימה למעלה

en: Slide Out Down
he_IL: גלילה החוצה למטה

en: Slide Out Left
he_IL: גלילה החוצה שמאלה

en: Slide Out Right
he_IL: גלישה החוצה ימינה

en: Slide Out Up
he_IL: גלילה החוצה למעלה

en: Slide Title
he_IL: כותרת שקופית

en: Slider Options
he_IL: אפשרויות מצגת

en: Slides
he_IL: סליידים

en: Slides Name
he_IL: שם לסליידר

en: Slides Per View
he_IL: תצוגת שקופיות

en: Slides on display
he_IL: שקופיות בתצוגה

en: Slides on scroll
he_IL: שקופיות בגלילה

en: Slides to Scroll
he_IL: גלילת שקופיות

en: Slideshow
he_IL: מצגת

en: Slow
he_IL: איטי

en: Slug
he_IL: מזהה לכתובת

en: Small
he_IL: קטן

en: Small Header
he_IL: כותרת מוקטנת

en: Snap Position
he_IL: מיקום קפיצת גלילה

en: Social
he_IL: שיתוף

en: Soft Beat
he_IL: פעימה עדינה

en: Solid
he_IL: רגיל

en: Some notes are not shown.
he_IL: פתקים מסוימים אינם מוצגים

en: Something went wrong
he_IL: משהו השתבש

en: Something went wrong, please refresh the page.
he_IL: משהו השתבש. אנא רענן את העמוד.

en: Something went wrong, please try again later.
he_IL: משהו השתבש, אנא נסה שוב מאוחר יותר

en: Something went wrong.
he_IL: משהו השתבש.

en: Source
he_IL: מקור

en: Source Type
he_IL: סוג מקור

en: Space
he_IL: ריווח

en: Space Between
he_IL: מרווח בין

en: Space Between Dots
he_IL: ריווח בין נקודות

en: Space From slides
he_IL: מרווח מהשקופיות

en: Space between
he_IL: מרווח

en: Space between Items
he_IL: ריווח בין פריטים

en: Space from bottom
he_IL: מרחק מלמטה

en: Space from top
he_IL: מרחק מלמעלה

en: Spacing
he_IL: מרווח

en: Spam detected
he_IL: איתור ספאם

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Spinner
he_IL: מעגל מסתובב

en: Spinner Color
he_IL: צבע מעגל מסתובב

en: Spinners
he_IL: מעגלים מסתובבים

en: Spinning
he_IL: מסתובב

en: Square
he_IL: מרובע

en: Square Ticket
he_IL: כרטיס מרובע

en: Stacked
he_IL: מוערמים

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Star Color
he_IL: צבע כוכב

en: Star Size
he_IL: גודל כוכב

en: Start
he_IL: התחלה

en: Start (before)
he_IL: התחלה (לפני)

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start Point
he_IL: נקודת התחלה

en: Start by creating a master item. All the other instances in the grid will match this design. Then go back to the widget in the editor panel and assign both a template and a source of content. Your grid should populate automatically.
he_IL: התחל ביצירת פריט מאסטר. כל שאר המופעים ברשת יתאימו לעיצוב שלו. לאחר מכן חזור אל הווידג'ט בלוח העורך והקצה גם תבנית וגם מקור תוכן. הפריסה שלך אמורה להתאכלס בהתאם למקור באופן אוטומטי.

en: Start customizing every part of your site
he_IL: התחל לעצב כל חלק באתר

en: Start typing its name
he_IL: התחל להקליד את שמו

en: State
he_IL: מדינה

en: Static
he_IL: סטטי

en: Static item position
he_IL: מיקום פריט סטטי

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Stay In Column
he_IL: השאר בגבולות עמודה

en: Step
he_IL: שלב

en: Step Buttons
he_IL: כפתורי שלב

en: Steps
he_IL: שלבים

en: Steps Settings
he_IL: הגדרות שלבים

en: Sticky
he_IL: דביק

en: Sticky Offset
he_IL: הסט דביק

en: Sticky On
he_IL: דביק פעיל

en: Sticky Right Column
he_IL: עמודה שמאלית דביקה

en: Sticky-posts ordering is visible on frontend only
he_IL: סידור פוסטים-דביקים ניתן לצפייה בחזית האתר בלבד

en: Stock Status
he_IL: מצב מלאי

en: Street Address
he_IL: כתובת רחוב

en: Stretch
he_IL: מתיחה

en: Stretch the dropdown of the menu to full width.
he_IL: מתיחת תפריט נפתח לכל הרוחב.

en: Stripe
he_IL: סטרייפ

en: Stripe Button
he_IL: כפתור סטרייפ

en: Stripe test environment
he_IL: סביבת בדיקת סטרייפ

en: Style
he_IL: סגנון

en: Style the dropdown box that contains menu items.
he_IL: סגנן את קופסת התפריט הנפתח שמכילה את פרטי התפריט

en: Styles apply to items when the menu switches to dropdown layout
he_IL: סגנונות יחולו על פריטי התפריט כאשר הוא עובר לפריסת תפריט נפתח

en: Sub Title
he_IL: כותרת משנה

en: Subject
he_IL: כותרת

en: Submenu Indicator
he_IL: מחוון תפריט משנה

en: Submission
he_IL: ליד

en: Submission Date
he_IL: תאריך ליד

en: Submission ID
he_IL: מספר זיהוי של הליד

en: Submission has been successfully updated. | %d submissions have been successfully updated.
he_IL[0]: הליד עודכן בהצלחה
he_IL[1]: %d לידים עודכנו בהצלחה.

en: Submission not found or not in trash.
he_IL: הליד לא נמצא או לא בפח.

en: Submission not found.
he_IL: הליד לא נמצא.

en: Submissions
he_IL: איסוף לידים

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Submit Button
he_IL: כפתור שליחה

en: Submit button
he_IL: כפתור שליחה

en: Subscriber already exists.
he_IL: המנוי כבר קיים.

en: Subscription
he_IL: הרשמה

en: Subtotal
he_IL: סיכום ביניים

en: Succeed
he_IL: הצליח

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Success Icon
he_IL: אייקון הצלחה

en: Success Message
he_IL: הודעת הצלחה

en: Success Message Color
he_IL: צבע הודעת הצלחה

en: Success Message Duration
he_IL: זמן הצגת הודעת הצלחה

en: Sunday
he_IL: יום ראשון

en: Supported in "https" sites only
he_IL: נתמך באתרי "https" בלבד

en: Swing
he_IL: נדנדה

en: Switch Account
he_IL: החלפת חשבון

en: Switch on comments from either the discussion box on the WordPress post edit screen or from the WordPress discussion settings.
he_IL: הגדר תגובות כפעילות מתיבת הדיון במסך העריכה של פוסט וורדפרס או מהגדרות הדיון בוורדפרס.

en: Switch to table view
he_IL: עבור לתצוגת טבלה

en: Sync Project
he_IL: סנכרון פרויקט

en: Tab #1
he_IL: לשונית #1

en: Tab #2
he_IL: לשונית #2

en: Tab 1 Name
he_IL: שם לשונית 1

en: Tab 2 Name
he_IL: שם לשונית 2

en: Tab Name
he_IL: שם הטאב

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table of Contents
he_IL: תוכן עניינים

en: Tabs
he_IL: לשוניות

en: Tabs Position
he_IL: מיקום הטאבים

en: Tada
he_IL: הפתעה

en: Tag
he_IL: תגית

en: Tag: %s
he_IL: תגית: %s

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Take me there
he_IL: קח אותי לשם

en: Target URL
he_IL: URL ייעודי

en: Tax
he_IL: מס

en: Tax Percentage
he_IL: אחוז מס

en: Tax Rate
he_IL: שיעור מס

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Taxonomy Children
he_IL: ילדי טקסונומיה

en: Taxonomy Filter
he_IL: מסנן טקסונומיה

en: Tel
he_IL: טלפון

en: Template
he_IL: טמפלט

en: Templates
he_IL: טמפלטים

en: Term
he_IL: מונח

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Terms & Conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: Terms are items in a taxonomy. The available taxonomies are: Categories, Tags, Formats and custom taxonomies.
he_IL: מונחים הם פריטים בטקסונומיה, הטקסונומיות הזמינות הן: קטגוריות, תגיות, פורמטים וטקסונומיות מותאמות.

en: Test Secret key
he_IL: בדוק מפתח סודי

en: Testimonial Carousel
he_IL: קרוסלת המלצות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Align
he_IL: יישור טקסט

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text Padding
he_IL: שוליים של הטקסט

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
he_IL: צל

en: Text Wrap
he_IL: גלישת טקסט

en: Text and Icon Color
he_IL: טקסט וצבע אייקון

en: Text area
he_IL: אזור טקסט

en: Text area placeholder
he_IL: טקסט פנימי לאזור טקסט

en: Textarea
he_IL: שדה טקסט

en: Thank You. Your order has been received.
he_IL: תודה. ההזמנה שלך התקבלה.

en: The "Collapse" option should only be used if the Table of Contents is made sticky
he_IL: יש להשתמש באפשרות "כווץ" רק אם תוכן העניינים מוגדר כדביק

en: The %s widget was not found in your template.
he_IL: הוידג'ט %s אינו נמצא בטמפלט שלך.

en: The Autoplay is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
he_IL: הפעלה אוטומטית אינה זמינה בזמן עריכה. הצג תצוגה מקדימה של הדף שלך כדי לראות אותה בפעולה.

en: The Captcha field cannot be blank. Please enter a value.
he_IL: שדה Captcha לא יכול להיות ריק. אנא הכנס ערך.

en: The Icon Set prefix already exists in your site. In order to avoid conflicts we recommend to use a unique prefix per Icon Set.
he_IL: הקידומת שנבחרה לחבילת האייקונים כבר קיימת. בכדי להימנע מתקלות אנו ממליצים להשתמש בקידומת ייחודית לכל חבילה.

en: The Order Summary and Payment sections will remain in place while scrolling.
he_IL: הסעיפים סיכום הזמנה ותשלום יישארו במקומם בזמן הגלילה.

en: The Theme Comments skin uses the currently active theme comments design and layout to display the comment form and comments.
he_IL: סקין התבנית של התגובות משתמש בעיצוב לתגובות של התבנית הפעילה כרגע כדי להציג את התגובות וטופס התגובות.

en: The Web Open Font Format 2, Used by Super Modern Browsers
he_IL: פורמט הגופן הפתוח של האינטרנט 2, משמש דפדפנים סופר מודרניים

en: The Web Open Font Format, Used by Modern Browsers
he_IL: פורמט הגופן הפתוח של האינטרנט, משמש דפדפנים מודרניים

en: The amount of items displayed in your Archive is set in your WordPress settings. %s
he_IL: כמות הפריטים המוצגת בארכיון נקבעת בהגדרות הוורדפרס שלך. %s

en: The editor preview might look different from the live site. Please make sure to check the frontend.
he_IL: התצוגה המקדימה של העורך עשויה להיראות שונה מהאתר החי. אנא הקפד לבדוק את חזית האתר.

en: The field accepts only numbers and phone characters (#, -, *, etc).
he_IL: השדה מקבל רק מספרים ותווי טלפון (#, -, *, וכו').

en: The field should be in HH:MM format.
he_IL: השדה צריך להיות בפורמט HH:MM.

en: The field value must be greater than or equal to %s.
he_IL: הערך של השדה צריך להיות גדול או שווה ל-%s.

en: The field value must be less than or equal to %s.
he_IL: הערך של השדה צריך להיות קטן או שווה ל-%s.

en: The footer template allows you to easily design and edit custom WordPress footers without the limits of your theme’s footer design constraints
he_IL: תבנית הפוטר מאפשרת לך לעצב ולערוך בקלות פוטרים מותאמים של וורדפרס ללא מגבלות מגבלות העיצוב הקיימים בתבנית וורדפרס רגילה

en: The header template allows you to easily design and edit custom WordPress headers so you are no longer constrained by your theme’s header design limitations.
he_IL: תבנית הדר מאפשרת לכם לצור לעצב ולערוך מספר גרסאות של הדר לוורדפרס בהתאמה אישית בקלות, ללא מגבלות מגבלות העיצוב הקיימים בתבנית וורדפרס רגילה

en: The hover effect is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
he_IL: אפקט במעבר עכבר אינו פעיל בזמן העריכה. הצג תצוגה מקדימה של הדף שלך כדי לראות אותו בפעולה.

en: The note you are looking for was not found.
he_IL: הפתק שאתה מחפש לא נמצא.

en: The response parameter is invalid or malformed.
he_IL: הפרמטר תגובה אינו חוקי או פגום.

en: The response parameter is missing.
he_IL: הפרמטר תגובה חסר.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
he_IL: הפרמטר הסודי אינו חוקי או פגום.

en: The secret parameter is missing.
he_IL: הפרמטר הסודי חסר.

en: The style of this widget is often affected by your theme and plugins. If you experience any such issue, try to switch to a basic theme and deactivate related plugins.
he_IL: הסגנון של וידג'ט זה מושפע לעיתים מתבנית העיצוב או מתוספים אחרים. אם הינך חווה בעיה כלשהי בעיצוב התוכן, נסה להחליף לתבנית עיצוב ברירת מחדל או לכבות תוספים רלוונטים.

en: The uploaded file exceeds the %1$s directive in %2$s.
he_IL: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע ב-%1$s בקובץ %2$s.

en: The uploaded file exceeds the %s directive that was specified in the HTML form.
he_IL: הקובץ שהועלה עולה על הנחית ה %s שהוגדרה בטופס ה-HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he_IL: הקובץ הועלה באופן חלקי.

en: The zip file provided is not supported!
he_IL: קובץ ה-zip שהועלה אינו נתמך!

en: Theme
he_IL: ערכת עיצוב

en: Theme Builder
he_IL: בונה תבנית

en: Theme Builder could not be loaded
he_IL: בונה התבנית לא יכול להיטען

en: Theme Comments
he_IL: תגובות תבנית עיצוב

en: Theme builder
he_IL: בונה תבנית

en: There are no menus in your site.
he_IL: אין תפריטים באתר זה.

en: There is no error, the file uploaded with success.
he_IL: אין שגיאה, הקובץ הועלה בהצלחה.

en: There is nothing to export.
he_IL: אין מה לייצא.

en: There was an error while trying to upload your file.
he_IL: התרחשה שגיאה במהלך הניסיון להעלות את הקובץ.

en: These keys will serve as your default API key for all stripe implementations on your site.
he_IL: מפתחות אלה ישמשו כמפתח ה-API המוגדר כברירת מחדל עבור כל יישומי הסטרייפ באתר שלך.

en: These messages override Stripe's error messages.
he_IL: הודעות אלו יחליפו את הודעות השגיאה של סטרייפ.

en: They need permission to view this post.
he_IL: הם צריכים אישור כדי לצפות בפוסט הזה.

en: Third item on the list
he_IL: הפריט השלישי ברשימה

en: This affects the types of widgets and templates you can use for your master item.
he_IL: סוג המקור משפיע על סוגי הווידג'טים והתבניות שבהם תוכל להשתמש עבור פריט המאסטר שלך.

en: This appears when the search yields no results.
he_IL: יופיע כאשר החיפוש לא מניב תוצאות.

en: This control confines the Table of Contents to heading elements under a specific container
he_IL: פקד זה מגביל את תוכן העניינים לכותרות הנמצאות באזור ספציפי

en: This field is required.
he_IL: שדה זה הוא שדה חובה.

en: This file exceeds the maximum allowed size.
he_IL: קובץ זה חורג מהגודל המרבי המותר.

en: This file type is not allowed.
he_IL: סוג קובץ זה אינו מורשה.

en: This is an example of a WooCommerce notice. (You won't see this while previewing your site.)
he_IL: זוהי דוגמה להתראת ווקורמס. (לא תראה אותה בזמן תצוגה מקדימה של האתר שלך.)

en: This is how WooCommerce provides an info notice.
he_IL: כך מספקת ווקומרס התראת מידע.

en: This is how an error notice would look.
he_IL: כך תיראה הודעת שגיאה.

en: This is text element
he_IL: זהו אלמנט טקסט

en: This is the address given to you by PayPal when you set up a sandbox with your developer account. You can use the sandbox to test your purchase flow.
he_IL: זו הכתובת שניתנה לך על ידי PayPal בעת הגדרת ארגז חול עם חשבון המפתח שלך. אתה יכול להשתמש בארגז החול כדי לבדוק את זרימת הרכישה שלך.

en: This is the heading
he_IL: כותרת אלמנט

en: This is the page color behind your loading animation
he_IL: זהו צבע העמוד מאחורי אנימצית הטעינה שלך

en: This is what a WooCommerce message notice looks like.
he_IL: כך נראית התראת הודעה של ווקומרס.

en: This message is not visible to site visitors.
he_IL: הודעה זו אינה גלויה למבקרים באתר.

en: This option will allow the right column (e.g, Cart Totals) to be sticky while scrolling.
he_IL: אפשרות זו תאפשר לעמודה הימנית (למשל, סכומי עגלה) להיות סטיקי בזמן הגלילה.

en: This page contains notes on elements that are still in draft mode.
he_IL: דף זה מכיל הערות על אלמנטים שעדיין נמצאים במצב טיוטה.

en: This page is
he_IL: העמוד הזה

en: This person needs: (1) permission to view this post, as well as (2) access to use Notes.
he_IL: אדם זה צריך: (1) הרשאה לצפות בפוסט הזה, כמו גם (2) גישה לשימוש בפתקים.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he_IL: פוסט זה מוגן בסיסמה. צריך להזין את הסיסמה כדי לראות את התגובות.

en: This template includes the header, full-width content and footer
he_IL: תבנית זו כוללת הדר, פוטר ותוכן ברוחב מלא

en: This will make the widget stop being global. It'll be reverted into being just a regular widget.
he_IL: פעולה זו תנתק את הוידג'ט מגלובל ותהפוך אותו בחזרה לוידג'ט רגיל.

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Thursday
he_IL: יום חמישי

en: Time
he_IL: זמן

en: Time Format
he_IL: פורמט זמן

en: Time of the day
he_IL: שעה ביום

en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: Times
he_IL: פעמים

en: Timestamp
he_IL: חתימת זמן

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Alignment
he_IL: יישור כותרת

en: Title Color
he_IL: צבע כותרת

en: Title HTML Tag
he_IL: תגית HTML כותרת

en: Titles
he_IL: כותרות

en: Titles & Totals
he_IL: כותרות וסיכומים

en: To
he_IL: אל

en: To Left
he_IL: לשמאל

en: To Right
he_IL: לימין

en: To change the Products Archive’s layout, go to Appearance > Customize.
he_IL: כדי לשנות את פריסת ארכיון המוצרים, עבור אל עיצוב > התאמה אישית.

en: To change the design of your notices, go to your %1$sWooCommerce Settings%2$s
he_IL: כדי לשנות את עיצוב ההודעות שלך, עבור אל %1$sהגדרות ווקומרס%2$s שלך

en: To edit the title of your site, go to %1$sSite Identity%2$s.
he_IL: כדי לערוך את כותרת האתר שלך, עבור אל %1$sזהות האתר%2$s.

en: To integrate with our forms you need an %1$sAPI Key%2$s.
he_IL: כדי לבצע אינטגרציה עם הטפסים שלנו אתה צריך %1$sAPI מפתח%2$s.

en: To manage these options, go to your Stripe account > Products >  Tax Rates.
he_IL: כדי לנהל את האפשרויות האלה, עבור לחשבון סטרייפ שלך > מוצרים > שיעורי מס.

en: To open your Off-Canvas, add a link or button to your page, and set its dynamic tag to 'Off-Canvas'.
he_IL: כדי לפתוח את האופ-קנבס שלך, הוסף קישור או כפתור לעמוד שלך, והגדר את התג הדינמי שלו ל'אופ-קנבס'.

en: To use reCAPTCHA V3, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA V3.
he_IL: כדי להשתמש ב reCAPTCHA V3, עליך להוסיף את מפתח ה- API ולהשלים את תהליך ההתקנה בלוח הבקרה > אלמנטור > הגדרות > אינטגרציות > reCAPTCHA V3.

en: To use reCAPTCHA, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA.
he_IL: על מנת להשתמש ב reCAPTCHA להוסיף את מפתח ה- API ולהשלים את תהליך ההגדרה בלוח הבקרה > אלמנטור > הגדרות > אינטגרציות > reCAPTCHA.

en: To view the validation badge, switch to preview mode
he_IL: לצפייה בתג האימות, עבור למצב תצוגה מקדימה

en: Today
he_IL: היום

en: Toggle Align
he_IL: מיקום כפתור

en: Toggle Button
he_IL: כפתור ספוילר

en: Toggle Icon
he_IL: איקון כפתור ספוילר

en: Toggle Popup
he_IL: כפתור פתיחת פופאפ

en: Tooltip
he_IL: טקסט מרחף

en: Tooltip Content
he_IL: תוכן של הטקסט המרחף

en: Top
he_IL: עליון

en: Top 10 Recipes
he_IL: 10 מתכונים מובילים

en: Top Bar
he_IL: בר עליון

en: Top Recipes
he_IL: מתכונים מובילים

en: Top Spacing
he_IL: מרווח עליון

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Totals
he_IL: סה"כ

en: Town / City
he_IL: עיר/עיירה

en: Tracker
he_IL: מד

en: Tracker Background
he_IL: רקע מד התקדמות

en: Tracker Type
he_IL: סוג מד התקדמות

en: Transaction Type
he_IL: סוג עסקה

en: Transactions made through your PayPal button will be registered under this account.
he_IL: עסקאות שבוצעו באמצעות כפתור PayPal שלך יירשמו תחת חשבון זה.

en: Transition
he_IL: מעבר

en: Transition Duration
he_IL: אורך מעבר

en: Transition Speed
he_IL: מהירות מעבר

en: Transparency
he_IL: שקיפות

en: Trash
he_IL: פח

en: Trigger
he_IL: טריגר

en: Triggers
he_IL: טריגרים

en: TrueType Fonts, Used for better supporting Safari, Android, iOS
he_IL: גופן TrueType, משמשים לתמיכה טובה יותר בדפדפני ספארי, אנדרואיד, iOS

en: Try it now
he_IL: נסה אותו כעת

en: Tuesday
he_IL: יום שלישי

en: Tweet
he_IL: ציוץ

en: Tweet Button
he_IL: כפתור ציוץ

en: Two Way Progress Bar
he_IL: בר התקדמות דו כיווני

en: Two columns
he_IL: שתי עמודות

en: Type
he_IL: סוג

en: Type a note. Use @ to mention...
he_IL: הקלד פתק. השתמש ב-@ כדי להזכיר...

en: Type a value
he_IL: הקלד ערך

en: Type to search
he_IL: סוג חיפוש

en: Type to start searching...
he_IL: הקלד כדי להתחיל בחיפוש...

en: Type your reply. Use @ to mention...
he_IL: הקלד את תגובתך. השתמש ב-@ כדי להזכיר...

en: TypeKit partners with the world’s leading type foundries to bring thousands of beautiful fonts to designers every day.
he_IL: TypeKit משתף פעולה עם בתי הגופנים המובילים בעולם ומביאים אלפי גופנים יפהפיים למעצבים בכל יום.

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: UI Color
he_IL: צבע פקדים

en: UI Hover Color
he_IL: צבע מעבר לפקדים

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: URL Field
he_IL: שדה URL

en: URL Format
he_IL: פורמט URL

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Undo
he_IL: ביטול

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unknown error.
he_IL: שגיאה לא ידועה.

en: Unlink
he_IL: לנתק

en: Unlink Widget
he_IL: ניתוק וידג'ט

en: Unlink from global
he_IL: נתק מגלובלי

en: Unlock More Features
he_IL: שחרר עוד תכונות

en: Unmarked Color
he_IL: צבע ללא סימון

en: Unmarked Style
he_IL: סגנון ללא סימון

en: Unread
he_IL: לא נקרא

en: Unsupported
he_IL: לא נתמך

en: Up
he_IL: למעלה

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Cart
he_IL: עדכן עגלה

en: Update Cart Automatically
he_IL: עדכן עגלה אוטומטית

en: Update Cart Button
he_IL: כפתור עדכן עגלה

en: Update Date:
he_IL: תאריך עדכון:

en: Update Font Type
he_IL: עדכון סוג גופן

en: Update Now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Update Shipping Button
he_IL: כפתור עדכון משלוח

en: Update the Elementor plugin to reactivate the Elementor Pro plugin.
he_IL: עדכן את אלמנטור כדי להפעיל מחדש את אלמנטור פרו.

en: Update to the latest version of Elementor to enjoy new features, better performance and compatibility.
he_IL: עדכנו לגרסה האחרונה של אלמנטור כדי ליהנות מתכונות חדשות, ביצועים טובים יותר ותאימות.

en: Update your website’s content and design using Elementor Pro’s professional widgets and features for any need.
he_IL: עדכן את התוכן והעיצוב של האתר שלך באמצעות הווידג'טים והתכונות המקצועיות של אלמנטור פרו לכל צורך.

en: Updated At
he_IL: עודכן ב

en: Updated At GMT
he_IL: עודכן בשעון גריניץ

en: Updates to the cart (e.g., a removed item) via Ajax. The cart will update without refreshing the whole page.
he_IL: עדכונים לעגלה (למשל, פריט שהוסר) דרך אג׳קס. העגלה תתעדכן מבלי לרענן את כל העמוד.

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upgrade Now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Upgrade now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Upgrade to Elementor Pro Advanced to get the %s widget as well as additional professional and ecommerce widgets.
he_IL: שדרגו ל-Elementor Pro Advanced כדי לקבל את הווידג'ט %s וגם ווידג'טים נוספים לאתרים מקצועיים ולחנויות אונליין.

en: Upgrade to Elementor Pro Advanced to get the Display Conditions feature as well as additional professional and ecommerce widgets
he_IL: שדרג ל-אלמנטור פרו Advanced כדי לקבל את תכונת תנאי התצוגה וכן ווידג'טים מקצועיים ומסחר אלקטרוני נוספים

en: Upgrade your subscription to customize these and much more.
he_IL: שדרג את המנוי שלך כדי להתאים אותם אישית ועוד הרבה יותר.

en: Upload
he_IL: העלאה

en: Upload JSON File
he_IL: העלה קובץ JSON

en: Upload an icon set to publish.
he_IL: העלה חבילת אייקונים כדי לפרסם.

en: Upload directory is not writable or does not exist.
he_IL: ספריית ההעלאות אינה ניתנת לכתיבה או שאינה קיימת.

en: Upload font .%s file
he_IL: העלאת קובץ גופן %s.

en: Upload your card in .vcf format
he_IL: העלה את הכרטיס שלך בפורמט .vcf

en: Uploading JSON or ZIP files from unknown sources can be harmful and put your site at risk. For maximum safety, upload only JSON or ZIP files from trusted sources.
he_IL: העלאת קובצי JSON או ZIP ממקורות לא ידועים עלולה להזיק ולסכן את האתר שלך. לבטיחות מירבית, העלה רק קבצי JSON או ZIP ממקורות מהימנים.

en: Uploading&hellip;
he_IL: מעלה&hellip;

en: Upsell
he_IL: מוצרים משודרגים

en: Upsells
he_IL: מוצרים משודרגים

en: Use %1$scustom CSS%3$s to style your content or add %2$sthe "selector" prefix%3$s to target specific elements.
he_IL: השתמש ב-%1$sCSS מותאם%3$s כדי לעצב את התוכן או הוסף את %2$sהתחילית "selector"%3$s כדי להתמקד באלמנטים ספציפיים.

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
he_IL: השתמש בווידג'ט %s ובעוד עשרות תכונות כדי להרחיב את ארגז הכלים שלך ולבנות אתרים מהר יותר וטוב יותר.

en: Use Custom Code to create sophisticated custom interactions to engage visitors
he_IL: השתמש בקוד מותאם אישית כדי ליצור אינטראקציות מותאמות אישית מתוחכמות כדי לבדוק את מעורבות הגולשים

en: Use the letters: %s
he_IL: השתמש באותיות: %s

en: Use them on your live site - not while testing.
he_IL: השתמש בהם באתר החי שלך - לא בזמן בדיקה.

en: Use this field to set a custom API Key for the current form
he_IL: השתמש בשדה זה כדי להגדיר מפתח API מותאם עבור הטופס הנוכחי

en: Use this field to set a custom API URL for the current form
he_IL: השתמש בשדה זה כדי להגדיר כתובת API מותאמת עבור הטופס הנוכחי

en: Use this setting to skip over posts (e.g. '2' to skip over 2 posts).
he_IL: השתמש בהגדרה זו כדי לדלג על פוסטים (לדוגמא '2' כדי לדלג על שני פוסטים).

en: User
he_IL: משתמש

en: User Agent
he_IL: פרטי משתמש

en: User Agent:
he_IL: פרטי משתמש:

en: User ID
he_IL: מספר זיהוי של המשתמש

en: User IP
he_IL: כתובת IP של המשתמש

en: User IP:
he_IL: כתובת IP של המשתמש:

en: User Info
he_IL: מידע משתמש

en: User Meta
he_IL: פרטי משתמש

en: User Name:
he_IL: שם משתמש:

en: User Profile Picture
he_IL: תמונת פרופיל משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username Label
he_IL: שדה שם משתמש

en: Username Placeholder
he_IL: טקסט פנימי לשם משתמש

en: Username or Email Address
he_IL: שם משתמש או כתובת אימייל

en: Validate API Key
he_IL: אמת את מפתח ה- API

en: Validate Kit ID
he_IL: בצע אימות למזהה הקיט

en: Validate Live API Key
he_IL: אמת מפתח API חי

en: Validate Test API Key
he_IL: אמת מפתח API של בדיקה

en: Value
he_IL: ערך

en: Variable
he_IL: דינמי

en: Variable Fonts
he_IL: גופנים דינמיים

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Vertical Align
he_IL: יישור אנכי

en: Vertical Orientation
he_IL: כיוון אנכי

en: Vertical Padding
he_IL: שוליים אנכיים

en: Vertical Position
he_IL: מיקום אנכי

en: Vertical Scroll
he_IL: גלילה אנכית

en: Viber
he_IL: ווייבר

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video Count
he_IL: מספר הסירטונים

en: Video Link
he_IL: קישור וידאו

en: Video Playlist
he_IL: רשימת השמעה לוידאו

en: Video Position
he_IL: מיקום הוידאו

en: Video URL
he_IL: כתובת וידאו

en: Video Width
he_IL: רוחב וידאו

en: Videos
he_IL: קטעי וידאו

en: View
he_IL: סוג תצוגה

en: View Cart
he_IL: הצג עגלה

en: View Elementor Pro Changelog
he_IL: הצגת יומן שינויים של אלמנטור פרו

en: View Font
he_IL: הצגת גופן

en: View Icon
he_IL: הצגת אייקון

en: View Live Site
he_IL: צפה באתר החי

en: View Site
he_IL: צפה באתר

en: Viewport
he_IL: טווח תצוגה

en: Visible only if selected step type contains "Icon"
he_IL: יוצג רק אם בסוג השלב הוגדר "אייקון" בהגדרות השלבים

en: Visitor
he_IL: מבקר

en: Visitor Time
he_IL: זמן משתמש

en: WP Dashboard
he_IL: לוח בקרה של וורדפרס

en: Want to activate this website by a different license?
he_IL: רוצה להפעיל את האתר באמצעות רישיון אחר?

en: Want to continue using Pro to build your website? Choose the plan that's right for you!
he_IL: רוצה להמשיך להשתמש בגרסת הפרו כדי לבנות את האתר? בחר את התוכנית המתאימה לך!

en: Want to deactivate the license for any reason?
he_IL: רוצה לכבות את הרישיון מסיבה כלשהי?

en: Want to give access only to content?
he_IL: רוצה לתת גישה לתוכן בלבד?

en: Want to learn more about Elementor library?
he_IL: רוצים ללמוד עוד על ספריית אלמנטור?

en: Want to save this as your cart page?
he_IL: מעוניין להגדיר את העמוד כעמוד העגלה שלך?

en: Want to save this as your checkout page?
he_IL: רוצה לשמור את זה כדף התשלום שלך?

en: Want to save this as your my account page?
he_IL: מעוניין לשמור זאת בתור עמוד החשבון שלי?

en: Want to save this as your purchase summary page?
he_IL: רוצה לשמור את זה כדף סיכום הרכישה שלך?

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning: JSON or ZIP files may be unsafe
he_IL: אזהרה: קבצי JSON או ZIP עשויים להיות לא בטוחים

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
he_IL: אזהרה: יש לגבות את מסד הנתונים לפני החזרה לגרסה קודמת.

en: Watched Icon
he_IL: אייקון סרטונים שניצפו

en: Waze
he_IL: ווייז

en: We are experiencing technical difficulties on our end. Please try again to reconnect.
he_IL: אנו חווים קשיים טכניים מצדנו. אנא נסה שוב להתחבר מחדש.

en: We're here for you
he_IL: אנחנו כאן בשבילך

en: Webhook URL
he_IL: כתובת Webhook

en: Website
he_IL: אתר

en: Wednesday
he_IL: יום רביעי

en: Week
he_IL: שבוע

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: Weight
he_IL: משקל

en: Welcome to Elementor Pro!
he_IL: ברוכים הבאים לאלמנטור פרו!

en: What action the user needs to do for the popup to open.
he_IL: איזו פעולה המשתמש צריך לעשות כדי לפתוח את הפופאפ.

en: What is a 404 page template?
he_IL: מהו טמפלט לעמוד 404?

en: What is a Products Archive Template?
he_IL: מהי תבנית ארכיון מוצרים?

en: What is a Single Product Template?
he_IL: מהי תבנית עמוד מוצר יחיד?

en: What is a footer template?
he_IL: מהו טמפלט לפוטר?

en: What is a header template?
he_IL: מהו טמפלט להדר?

en: What is a loop?
he_IL: מה היא לולאה?

en: What is a search results template?
he_IL: מהו טמפלט לתוצאות חיפוש?

en: What is a single page template?
he_IL: מהו טמפלט לעמוד יחיד?

en: What is a single post template?
he_IL: מהו טמפלט לפוסט יחיד?

en: What is an archive template?
he_IL: מהו טמפלט לארכיון?

en: WhatsApp
he_IL: ווטסאפ

en: When arriving from specific URL
he_IL: מתי שמגיעים מכתובת URL ספציפית

en: Where Do You Want to Display Your Code?
he_IL: היכן להציג את הקוד?

en: Where do you want to display your %s?
he_IL: היכן להציג את ה%s?

en: Where do you want to display your template?
he_IL: היכן להציג את הטמפלט?

en: Whole Box
he_IL: כל הקופסה

en: Whole Slide
he_IL: כל השקופית

en: Widget Width
he_IL: רוחב הוידג'ט

en: Width
he_IL: רוחב

en: With the new Theme Builder you can visually manage every part of your site intuitively, making the task of designing a complete website that much easier
he_IL: בעזרת בונה התבנית החדש תוכלו לנהל באופן ויזואלי את כל חלקי האתר שלכם, מה שהופך את המשימה לעצב אתר שלם להרבה יותר קלה.

en: Within
he_IL: בתוך

en: Wobble
he_IL: לנענע

en: Woo - Products-
he_IL: ווקומרס - מוצרים

en: Woo - Single Elements
he_IL: ווקומרס - אלמנטים יחידים

en: WooCommerce
he_IL: ווקומרס

en: WooCommerce Breadcrumbs
he_IL: ווקומרס פירורי לחם

en: WooCommerce Notices
he_IL: התראות ווקומרס

en: WooCommerce Pages
he_IL: עמודי ווקומרס

en: Word Wrap
he_IL: שבירת שורה

en: WordPress Menu
he_IL: תפריט וורדפרס

en: Would you like to save the changes you've made?
he_IL: האם תרצה לשמור את השינוים שביצעת

en: X Anchor Point
he_IL: נקודת עוגן על ציר ה-X

en: Y Anchor Point
he_IL: נקודת עוגן על ציר ה-Y

en: Yahoo Calendar
he_IL: יאהו קלנדר

en: Year: %s
he_IL: שנה: %s

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Yes
he_IL: כן

en: Yesterday
he_IL: אתמול

en: You Haven’t Saved Templates Yet.
he_IL: לא שמרת עדיין טמפלטים.

en: You are Logged in as %1$s (%2$sLogout%3$s)
he_IL: אתה מחובר בתור %1$s (%2$sהתנתק%3$s)

en: You are connected to Facebook App %1$s, %2$sChange App%3$s
he_IL: אתה מחובר לאפליקצית פיסבוק %1$s, %2$sהחלף אפליקציה%3$s

en: You are currently editing a Search Form Widget in its old version. Any new Search widget dragged into the canvas will be the new Search widget, with the improved search capabilities.
he_IL: אתה כרגע עורך וידג'ט טופס חיפוש בגרסה הישנה שלו. כל וידג'ט חיפוש חדש שתכניס לעמוד יהיה הוידג'ט החדש עם היכולות המשופרות של חיפוש.

en: You are not autorized to view this Note. Please contact your admin.
he_IL: אינך מורשה לצפות בפתק זה. אנא צור קשר עם מנהל האתר שלך.

en: You are using %1$s set in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
he_IL: אתה משתמש ב-%1$s שהוגדר ב-%2$sהגדרות האינטגרציות%3$s.

en: You can also set a different %s by choosing "Custom".
he_IL: ניתן להגדיר גם %s שונה באמצעות בחירה ב"מותאם".

en: You can create multiple footers, and assign each to different areas of your site.
he_IL: אתה יכול ליצור מספר גרסאות של פוטר ולהקצות כל אחת לאזורים שונים באתר שלך.

en: You can create multiple headers, and assign each to different areas of your site.
he_IL: אתה יכול ליצור מספר גרסאות של הדר ולהקצות כל אחת לאזורים שונים באתר שלך.

en: You can create multiple products archive templates, and assign each to different categories of products. This gives you the freedom to customize the appearance for each type of product being shown.
he_IL: באפשרותך ליצור מספר תבניות ארכיון מוצרים, ולהקצות כל אחת לקטגוריות שונות של מוצרים. כך יש לך את החופש להתאים את המראה לכל סוג מוצר שמוצג.

en: You can create multiple single page templates, and assign each to different areas of your site.
he_IL: באפשרותך ליצור מספר תבניות של עמוד יחיד, ולהקצות כל אחת מהן לאזורים שונים באתר שלך.

en: You can create multiple single post templates, and assign each to a different category.
he_IL: באפשרותך ליצור מספר תבניות לפוסט יחיד ולהקצות כל אחת לקטגוריה אחרת.

en: You can create multiple single product templates, and assign each to different types of products, enabling a custom design for each group of similar products.
he_IL: באפשרותך ליצור מספר תבניות לעמוד מוצר יחיד ולהקצות כל אחת לסוגים שונים של מוצרים, וכך לאפשר עיצוב מותאם לכל קבוצה של מוצרים דומים.

en: You can customize the message if there are no results for the search term.
he_IL: אתה יכול להתאים את ההודעה שמופיעה כאשר אין תוצאות למונח החיפוש.

en: You can easily control the layout and design of the Search Results page with the Search Results template, which is simply a special archive template just for displaying search results.
he_IL: ניתן לשלוט בקלות בפריסה ובעיצוב של דף תוצאות החיפוש באמצעות תבנית תוצאות חיפוש, שהיא פשוט תבנית ארכיון מיוחדת רק להצגת תוצאות חיפוש.

en: You can only add the Notices widget once per page.
he_IL: אתה יכול להוסיף את וידג'ט ההודעות רק פעם אחת בכל עמוד.

en: You can upload only %d file. | You can upload up to %d files.
he_IL[0]: ניתן להעלות רק קובץ %d.
he_IL[1]: ניתן להעלות רק %d קבצים.

en: You have not entered a valid secret key for this environment, Please add a valid secret key
he_IL: לא הזנת מפתח סודי חוקי עבור סביבה זו, נא הוסף מפתח סודי חוקי

en: You may also like...
he_IL: אולי גם תאהב...

en: You may be interested in...
he_IL: אולי גם תהיה מעוניין ב...

en: You must include the %1$s widget in your template (%2$s), in order for Elementor to work on this page.
he_IL: יש לכלול את הוידג'ט %1$s בטמפלט (%2$s) כדי שאלמנטור יוכל לעבוד בעמוד זה.

en: You need an active Elementor Pro license
he_IL: צריך רישיון אלמנטור פרו פעיל

en: You need at least one WooCommerce order to preview the order here.
he_IL: צריך לפחות הזמנת ווקומרס אחת כדי לראות תצוגה מקדימה של ההזמנה.

en: You'll be able to add this global widget to multiple areas on your site, and edit it from one single place.
he_IL: ניתן להטמיע את הוידג'ט הגלובלי במקומות רבים באתר, אך ניתן לעדכן אותו בו זמנית בכל המקומות בהם הוא הוטמע.

en: You're connected as %s.
he_IL: הינך מחובר בתור %s.

en: You're not using Elementor Pro yet!
he_IL: אינך משתמש עדיין באלמנטור פרו!

en: You've updated your cart page.
he_IL: עדכנת את עמוד העגלה שלך.

en: You've updated your checkout page.
he_IL: עדכנת את דף התשלום שלך.

en: You've updated your my account page.
he_IL: עדכנת בהצלחה את עמוד החשבון שלי

en: You've updated your summary page.
he_IL: עדכנת את דף הסיכום שלך.

en: YouTube
he_IL: יוטיוב

en: YouTube or Vimeo link
he_IL: קישור סרטון יוטיוב או וימאו

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get an exclusive, time-limited %s discount.
he_IL: תוקף הרישיון של אלמנטור פרו הולך לפוג. חדש עכשיו וקבל הנחה ייחודית ומוגבלת בזמן של %s.

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get updates, support, Pro widgets & templates for another year.
he_IL: תוקף הרישיון של אלמנטור פרו הולך לפוג. חדש עכשיו ותהנה מעדכונים, תמיכת וגישה לכל הטמפלטים למשך שנה נוספת.

en: Your Elementor Pro license is inactive. To access premium Elementor widgets, templates, support & plugin updates activate your Pro license.
he_IL: רישיון האלמנטור פרו שלך אינו פעיל. כדי לגשת לווידג'טים, תבניות, תמיכה ועדכוני פלאגין פרימיום של אלמנטור, הפעל את רישיון הפרו שלך.

en: Your Fontello, IcoMoon or Fontastic .zip file
he_IL: קובץ zip של Fontello, IcoMoon או Fontastic

en: Your Global Widget is locked
he_IL: הוידג׳ט הגלובאלי נעול

en: Your License Key
he_IL: מפתח הרישיון שלך

en: Your Order
he_IL: ההזמנה שלך

en: Your Site's Global Parts
he_IL: החלקים הגלובאליים של האתר

en: Your cart is currently empty.
he_IL: עגלת הקניות ריקה כרגע.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור.

en: Your license is invalid for this domain. Please check your key again.
he_IL: הרישיון אינו מאומת עבור דומיין זה. יש לבדוק שוב את מפתח הרישיון.

en: Your license is missing. Please check your key again.
he_IL: חסר רישיון. יש לבדוק שוב את מפתח הרישיון.

en: Your license key should look something like this: %s
he_IL: מפתח הרישיון שלך אמור להיראות כך: %s

en: Your license will expire in %s
he_IL: הרישיון שלך עומד לפוג בעוד %s.

en: Your submission failed because of a server error.
he_IL: שליחת הטופס נכשלה בגלל שגיאת שרת.

en: Your submission failed because of an error.
he_IL: שליחת הטופס נכשלה בגלל שגיאה.

en: Your submission failed because the form is invalid.
he_IL: שליחת הטופס נכשלה בגלל שהטופס לא תקין.

en: Your submission was successful.
he_IL: הטופס נשלח בהצלחה.

en: Your template was imported
he_IL: התבנית שלך יובאה

en: Your trial expires in %s
he_IL: תקופת הניסיון תפוג בעוד %s

en: Your trial has expired
he_IL: תקופת הניסיון שלך פגה

en: Your trial has expired. Miss your favorite Elementor Pro features?
he_IL: תקופת הניסיון פגה. מתגעגעים לתכונות האהובות באלמנטור פרו?

en: Zip
he_IL: מיקוד

en: Zoom
he_IL: זום

en: Zoom Direction
he_IL: כיוון זום

en: Zoom In
he_IL: מיקוד פנימה

en: Zoom Out
he_IL: מיקוד החוצה

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
he_IL: F בj, Y

en: global
he_IL: גלובלי

en: import
he_IL: ייבוא

en: items
he_IL: פריטים

en: of
he_IL: של

en: or
he_IL: או

en: post
he_IL: פוסט

[ctx: post format archive title]
en: Asides
he_IL: הערות

[ctx: post format archive title]
en: Audio
he_IL: אודיו

[ctx: post format archive title]
en: Chats
he_IL: צ'אטים

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
he_IL: גלריות

[ctx: post format archive title]
en: Images
he_IL: תמונות

[ctx: post format archive title]
en: Links
he_IL: קישורים

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
he_IL: ציטוטים

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
he_IL: סטטוסים

[ctx: post format archive title]
en: Videos
he_IL: וידאו

en: reCAPTCHA V3 validation failed, suspected as abusive usage
he_IL: אימות reCAPTCHA V3 נכשל, חשוד כשימוש פוגעני

en: shipping fee
he_IL: דמי משלוח

en: terms and conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: times
he_IL: פעמים

en: via Elementor
he_IL: באמצעות אלמנטור

en: {number} Responses
he_IL: {number} תגובות
